-
Відкриті торги
-
КЕП
Блоки безперебійного живлення
786 000.00
UAH з ПДВ
Номер:
fdbcd5a5eac34582960c05897bf790d8
Ідентифікатор договору:
UA-2020-04-01-000864-a-c1
Замовник:
Головний сервісний центр МВС
×
-
Код ЄДРПОУ:
40109173
-
Контактна особа:
Дубас Максим Леонідович 080442722887 mtz@hsc.gov.ua http://hsc.gov.ua
-
Адреса:
04071, Україна, Київська область, Київ, вул. Лук’янівська, 62
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Постачальник:
Товаристо з обмеженою відповідальністю "ЕНДЖІ СЕРВ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
38674860
-
Контактна особа:
Товаристо з обмеженою відповідальністю "ЕНДЖІ СЕРВ" +3800443000118 tender@ng-serv.com
-
Адреса:
Україна, 03035, м. Київ, вул. Сурікова, буд. 3
Класифікатор ДК 021:2015:
31150000-2 Баласти для розрядних ламп чи трубокАналіз за цим CPV
Номер договору:
125
Дата підписання:
15.05.2020 09:00
Період дії договору:
15.05.2020 00:00 - 31.12.2020 00:00
Сума договору:
786 000.00 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 131 000.00 UAH)
Оплачено:
786 000.00 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 131 000.00 UAH)
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Блоки безперебійного живлення типу А -2 шт ;Блоки безперебійного живлення типу Б-150 шт
Кількість
152 штуки
Період постачання
до 17.12.2020