-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
«ДК 021:2015 39290000-1 – Фурнітура різна»
Тендер Prozorro UA-2020-03-31-002460-a
Завершена
1 977 500.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 9 887.50 UAH
мін. крок: 0.5% або 9 887.50 UAH
Номер:
c14fb109b8a64271992a63def79ea775
Внутрішній номер закупівлі:
4738503
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2020-03-31-002460-a
Замовник:
Управління освіти, молоді та спорту Святошинської районної в місті Києві державної адміністрації
×
-
Код ЄДРПОУ:
37498536
-
Адреса:
03148, Україна, Київська область, Київ, Якуба Коласа, 6-А
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Коваленко Іванна Іванівна 380442749707 tender_106@ukr.net http://www.svyatoshinruo.kiev.ua/
Класифікатор ДК 021:2015:
39290000-1 Фурнітура різнаАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
1 977 500.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
9 887.50 UAH
Період уточнення:
31.03.2020 17:31 - 05.04.2020 18:00
Період прийому пропозицій:
31.03.2020 17:31 - 15.04.2020 18:00
Аукціон:
16.04.2020 11:50 - 16.04.2020 12:11
Період кваліфікації:
16.04.2020 12:11 - 24.04.2020 10:35
Період завантаження договору:
24.04.2020 10:35 - 14.05.2020 10:35
Умови оплати:
поставка товару - 100%
- Подіяпоставка товару
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях10 робочі дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
«ДК 021:2015 39290000-1 – Фурнітура різна»
Кількість
1 лот
Період постачання
до 01.06.2020
Місце постачання
Відповідно до документації
Результати торгів
Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ТОВ "МАЙСОФТ"
Оскарження: 24.04.2020 10:35 - 05.05.2020 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
43044727
-
Контактна особа:
КАТЕРИНА СОЛДАТОВА +380962907077 mysoft.nik@gmail.com
-
Адреса:
54030, Україна, Миколаївська область, місто Миколаїв, ВУЛИЦЯ НІКОЛЬСЬКА, будинок 25/1
Оскарження: 24.04.2020 10:35 - 05.05.2020 00:00
Початкова пропозиція
1 970 802.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
1 970 802.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
24.04.2020 10:35
Документи
48
Скарги
0
ФОП Доценко Дмитро Сергійович
×
-
Код ЄДРПОУ:
3480101799
-
Контактна особа:
Доценко Дмитро Сергійович +380962485776 fizospdocenko@gmail.com
-
Адреса:
74800, Україна, Херсонська область, Каховка, вул. Г. Сковороди, буд 76
Початкова пропозиція
1 974 900.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
1 974 900.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Документи
14
Скарги
0
Контракти
Номер:
d8a92d40b7c74a1584ea20a6138a362a
Ідентифікатор договору:
UA-2020-03-31-002460-a-b1
Постачальник:
ТОВ "МАЙСОФТ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
43044727
-
Контактна особа:
КАТЕРИНА СОЛДАТОВА +380962907077 mysoft.nik@gmail.com
-
Адреса:
54030, Україна, Миколаївська область, місто Миколаїв, ВУЛИЦЯ НІКОЛЬСЬКА, будинок 25/1
Номер договору:
556/2020
Сума договору:
1 206 352.00 UAH з ПДВ
Сума договору:
1 005 294.00 UAH без ПДВ
Період дії договору:
до 05.07.2020 00:00
Дата підписання:
05.05.2020 10:00
Статус:
Виконаний