• Відкриті торги
  • КЕП

«ДК 021:2015 39290000-1 – Фурнітура різна»

1 206 352.00 UAH з ПДВ
Номер: d8a92d40b7c74a1584ea20a6138a362a
Ідентифікатор договору: UA-2020-03-31-002460-a-b1
Замовник: Управління освіти, молоді та спорту Святошинської районної в місті Києві державної адміністрації
Постачальник: ТОВ "МАЙСОФТ"
Класифікатор ДК 021:2015: 39290000-1 Фурнітура різнаАналіз за цим CPV
Номер договору: 556/2020
Дата підписання: 05.05.2020 10:00
Період дії договору: до 05.07.2020 00:00
Сума договору: 1 206 352.00 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 201 058.00 UAH)
Оплачено: 1 206 352.00 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 201 058.00 UAH)

Документи

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
«ДК 021:2015 39290000-1 – Фурнітура різна»
Код ДК 021:2015: 39290000-1 Фурнітура різна
Кількість 1 лот
Період постачання до 01.06.2020
Місце постачання Відповідно до документації

Внесені зміни

    Номер: 993b9c0d112c43a098e478db16a1feae
    Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
    • Погодження зміни ціни в договорі про закупівлю в бік зменшення (без зміни кількості (обсягу) та якості товарів, робіт і послуг), у тому числі у разі коливання ціни товару на ринку (Закон)
    Опис змін, що внесені до істотних умов договору: Зменшення суми договору за згодою сторін
    Номер додаткової угоди: 1
    Дата внесення змін до договору: 12.05.2020 10:00
    Статус:
    Опубліковано
PDF
Додаткова угода.PDF
p7s
sign.p7s