-
Відкриті торги
-
КЕП
«ДК 021:2015 39290000-1 – Фурнітура різна»
Оголошено тендер
1 977 500.00
UAH
Номер:
eabdf308ed704a6e8a4323446ffc3694
Ідентифікатор плану:
UA-P-2020-03-31-004759-a
Тип процедури:
Відкриті торги
Закупівельник:
Управління освіти, молоді та спорту Святошинської районної в місті Києві державної адміністрації
×
-
Код ЄДРПОУ:
37498536
Замовник:
Управління освіти, молоді та спорту Святошинської районної в місті Києві державної адміністрації
×
-
Код ЄДРПОУ:
37498536
Очікувана вартість:
1 977 500.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
«ДК 021:2015 39290000-1 – Фурнітура різна»
Річний план закупівлі на:
2020
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Березень 2020
Класифікатор ДК 021:2015:
39290000-1 Фурнітура різна
КЕКВ:
3110 Придбання обладнання і предметів довгострокового користування
Дата опублікування:
31.03.2020 17:24
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Сума1 977 500.00 UAH