-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Яловичина напівфабрикат без кості заморожена, свинина корейка (балик) заморожена, свинина напівфабрикат без кості заморожена, сало свине без шкіри бокове, печінка яловича заморожена, нирки яловичі заморожені, філе куряче охолоджене, чверть куряча охолоджена
Тендер Prozorro UA-2020-03-30-001350-a
Завершена
723 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 7 230.00 UAH
мін. крок: 1% або 7 230.00 UAH
Номер:
02033a17d4cd45eda2c9d686ddea2552
Внутрішній номер закупівлі:
4730463
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2020-03-30-001350-a
Замовник:
Харківський національний університет радіоелектроніки
×
-
Код ЄДРПОУ:
02071197
-
Адреса:
61166, Україна, Харківська область, Харків, пр-т Науки, 14
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Тернопольський Григорій +380675703697 hryhorii.ternopolskyi@nure.ua http://nure.ua/
Класифікатор ДК 021:2015:
15110000-2 М’ясоАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
723 000.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
7 230.00 UAH
Розмір забезпечення тендерних пропозицій:
21 690.00 UAH
Період уточнення:
30.03.2020 15:16 - 05.04.2020 23:00
Період прийому пропозицій:
30.03.2020 15:16 - 15.04.2020 23:00
Аукціон:
16.04.2020 15:16 - 16.04.2020 15:37
Період кваліфікації:
16.04.2020 15:37 - 21.04.2020 16:37
Період завантаження договору:
21.04.2020 16:37 - 11.05.2020 16:37
Умови оплати:
поставка товару - 100%
- Подіяпоставка товару
- ОписОплата за поставлений Товар здійснюється шляхом безготівкового переказу коштів на поточний рахунок Постачальника, вказаний у Договорі, протягом 30 (тридцяти) календарних днів з дати підписання уповноваженими представниками Сторін видаткової накладної Постачальника на Товар. Джерело фінансування – Державний бюджет України.
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях30 календарні дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Яловичина напівфабрикат без кості заморожена, свинина корейка (балик) заморожена, свинина напівфабрикат без кості заморожена, сало свине без шкіри бокове, печінка яловича заморожена, нирки яловичі заморожені, філе куряче охолоджене, чверть куряча охолоджена
Кількість
4990 кілограм
Період постачання
до 31.12.2020
Результати торгів
Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ТОВ "ІК "ХАРКІВІНВЕСТ"
Оскарження: 21.04.2020 16:37 - 02.05.2020 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
34758648
-
Контактна особа:
Болберкіна Галина Іванівна +380683127559 kharkivinvest917@ukr.net
-
Адреса:
61070, Україна, Харківська область, Харків, вулиця Академіка Проскури, будинок 1
Оскарження: 21.04.2020 16:37 - 02.05.2020 00:00
Початкова пропозиція
714 219.60 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
714 219.60 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
21.04.2020 16:37
Документи
17
Скарги
0
ФОП ГЛУЩЕНКО МИХАЙЛО АНАТОЛІЙОВИЧ
×
-
Код ЄДРПОУ:
2451100871
-
Контактна особа:
ГЛУЩЕНКО МИХАЙЛО 380506627158, 380506627158 MIGLU567@meta.ua
-
Адреса:
63709, Україна, Харківська область, Куп'янськ, селище міського типу Куп'янськ-Вузловий, ВУЛИЦЯ ЛЕНІНСЬКА, будинок 28, квартира 141
Початкова пропозиція
722 920.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
722 920.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Документи
6
Скарги
0
Контракти
Номер:
ca509889c811421fb30aaba2d087b3e8
Ідентифікатор договору:
UA-2020-03-30-001350-a-a1
Постачальник:
ТОВ "ІК "ХАРКІВІНВЕСТ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
34758648
-
Контактна особа:
Болберкіна Галина Іванівна +380683127559 kharkivinvest917@ukr.net
-
Адреса:
61070, Україна, Харківська область, Харків, вулиця Академіка Проскури, будинок 1
Номер договору:
99/О
Сума договору:
714 219.60 UAH з ПДВ
Сума договору:
595 183.00 UAH без ПДВ
Період дії договору:
07.05.2020 00:00 - 31.12.2020 00:00
Дата підписання:
07.05.2020 00:00
Статус:
Розірваний