• Відкриті торги
  • КЕП

Яловичина напівфабрикат без кості заморожена, свинина корейка (балик) заморожена, свинина напівфабрикат без кості заморожена, сало свине без шкіри бокове, печінка яловича заморожена, нирки яловичі заморожені, філе куряче охолоджене, чверть куряча охолоджена

Оголошено тендер

723 000.00 UAH
Номер: 1326027f8f074228b33c2edd6b1e8252
Ідентифікатор плану: UA-P-2020-03-30-001793-b
Тип процедури: Відкриті торги
Закупівельник: Харківський національний університет радіоелектроніки
Замовник: Харківський національний університет радіоелектроніки
Очікувана вартість: 723 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Яловичина напівфабрикат без кості заморожена, свинина корейка (балик) заморожена, свинина напівфабрикат без кості заморожена, сало свине без шкіри бокове, печінка яловича заморожена, нирки яловичі заморожені, філе куряче охолоджене, чверть куряча охолоджена
Річний план закупівлі на: 2020
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Березень 2020
Класифікатор ДК 021:2015: 15110000-2 М’ясо
КЕКВ: 2282 Окремі заходи по реалізації державних (регіональних) програм, не віднесені до заходів розвитку
Дата опублікування: 30.03.2020 11:45

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоДержавний бюджет України
Опис
Сума723 000.00 UAH