• Відкриті торги
  • КЕП

Яловичина напівфабрикат без кості заморожена, свинина корейка (балик) заморожена, свинина напівфабрикат без кості заморожена, сало свине без шкіри бокове, печінка яловича заморожена, нирки яловичі заморожені, філе куряче охолоджене, чверть куряча охолоджена

714 219.60 UAH з ПДВ
Номер: ca509889c811421fb30aaba2d087b3e8
Ідентифікатор договору: UA-2020-03-30-001350-a-a1
Замовник: Харківський національний університет радіоелектроніки
Постачальник: ТОВ "ІК "ХАРКІВІНВЕСТ"
Класифікатор ДК 021:2015: 15110000-2 М’ясоАналіз за цим CPV
Номер договору: 99/О
Дата підписання: 07.05.2020 00:00
Період дії договору: 07.05.2020 00:00 - 31.12.2020 00:00
Сума договору: 714 219.60 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 119 036.60 UAH)
Причини розірвання договору: Відсутність потреби у товарі.

Документи

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Яловичина напівфабрикат без кості заморожена, свинина корейка (балик) заморожена, свинина напівфабрикат без кості заморожена, сало свине без шкіри бокове, печінка яловича заморожена, нирки яловичі заморожені, філе куряче охолоджене, чверть куряча охолоджена
Код ДК 021:2015: 15110000-2 М’ясо
Кількість 4990 кілограм
Період постачання до 31.12.2020
Місце постачання 61166, Україна, Харківська область, Харків, пр-т Науки,14 На карті