-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
послуги з охорони об’єктів
Тендер Prozorro UA-2020-03-26-001120-a
Завершена
493 920.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 2 469.60 UAH
мін. крок: 0.5% або 2 469.60 UAH
Номер:
4f19192cb903495383dfee5ba401b356
Внутрішній номер закупівлі:
4717644
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2020-03-26-001120-a
Замовник:
ЗАКАРПАТСЬКА МИТНИЦЯ ДЕРЖМИТСЛУЖБИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
43337207
-
Адреса:
88000, Україна, Закарпатська область, Ужгород, ВУЛИЦЯ СОБРАНЕЦЬКА, будинок 20
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Александров Денис Олегович 0660352311 ZAK.IFS@CUSTOMS.SFS.GOV.UA
Класифікатор ДК 021:2015:
79710000-4 Охоронні послугиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
493 920.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
2 469.60 UAH
Період уточнення:
26.03.2020 19:21 - 31.03.2020 23:59
Період прийому пропозицій:
26.03.2020 19:21 - 10.04.2020 23:59
Аукціон:
13.04.2020 15:53 - 13.04.2020 16:32
Період кваліфікації:
13.04.2020 16:32 - 28.04.2020 20:41
Період завантаження договору:
28.04.2020 20:41 - 18.05.2020 20:41
Умови оплати:
інша подія - 100%
- Подіяінша подія
- ОписОплата за цим Договором проводиться на основі пред’явленого Виконавцем Рахунку та Акту наданих послуг. Замовник оплачує виконані Виконавцем роботи протягом 5 (п’яти) банківських днів з дня підписання Замовником актів наданих послуг при умові наявності відповідних бюджетних асигнувань на зазначені цілі на рахунку Замовника та надання дозволу органами державного казначейства на проведення оплати. У разі затримки бюджетного фінансування розрахунки за надані послуги здійснюються протягом 5 (п’яти) днів з дати отримання Замовником бюджетного фінансування на свій реєстраційний рахунок.
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях5 банківські дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
послуги з охорони об’єктів
Кількість
1 послуга
Період постачання
до 31.12.2020
Місце постачання
Відповідно до документації
Результати торгів
Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ФОП Каграманов Марат Геннадійович
Оскарження: 27.04.2020 17:25 - 08.05.2020 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
3077022752
-
Контактна особа:
Каграманов Марат Геннадійович +380505530404 info@legion.uz.ua
-
Адреса:
88015, Україна, Закарпатська область, Ужгород, вул. Баб‘яка, 15
Оскарження: 27.04.2020 17:25 - 08.05.2020 00:00
Початкова пропозиція
410 424.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
351 624.00 UAH з ПДВ
Документи
33
Скарги
0
ТОВ Агенство безпеки СБМ
Оскарження: 28.04.2020 20:41 - 09.05.2020 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
39616925
-
Контактна особа:
Васильєв Анатолій Анатолійович +380504324424 sbm.ohorona@gmail.com http://www.sbm.org.ua
-
Адреса:
88000, Україна, Закарпатська область, Ужгород, вул. Швабська, буд. 37
Оскарження: 28.04.2020 20:41 - 09.05.2020 00:00
Початкова пропозиція
474 000.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
352 000.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
28.04.2020 20:41
Документи
32
Скарги
0
ТОВ "ТИТАН-ГРУП"
×
-
Код ЄДРПОУ:
34943132
-
Контактна особа:
Ірина Волянська +380689272077 i.volianska@cleaning-pro.com.ua
-
Адреса:
79026, Україна, Львівська область, місто Львів, ВУЛИЦЯ САХАРОВА, будинок 37
Початкова пропозиція
488 040.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
388 000.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Документи
20
Скарги
0
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ОХОРОНА -24"
×
-
Код ЄДРПОУ:
41932742
-
Контактна особа:
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ОХОРОНА -24" +380938114228 24ohorona24@gmail.com
-
Адреса:
Україна, 88000, Закарпатська обл., місто Ужгород, ВУЛИЦЯ СОБРАНЕЦЬКА, будинок 146 А
Початкова пропозиція
445 468.80 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
410 400.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Документи
24
Скарги
0
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "АГЕНТСТВО БЕЗПЕКИ "ЛЕГІОН-КИЇВ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
34604145
-
Контактна особа:
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "АГЕНТСТВО БЕЗПЕКИ "ЛЕГІОН-КИЇВ" +380953950314 ABLEGIONKIEV@GMAIL.COM
-
Адреса:
Україна, Київська область, Київ, 02230, м.Київ, ВУЛИЦЯ ГІЙОМА ДЕ БОПЛАНА, будинок 2
Початкова пропозиція
483 336.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
473 457.60 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Документи
53
Скарги
0
Контракти
Номер:
f419e5b4e8e34a78aa78c1986e703b80
Ідентифікатор договору:
UA-2020-03-26-001120-a-b2
Постачальник:
ТОВ Агенство безпеки СБМ
×
-
Код ЄДРПОУ:
39616925
-
Контактна особа:
Васильєв Анатолій Анатолійович +380504324424 sbm.ohorona@gmail.com http://www.sbm.org.ua
-
Адреса:
88000, Україна, Закарпатська область, Ужгород, вул. Швабська, буд. 37
Номер договору:
163
Сума договору:
248 555.12 UAH без ПДВ
Період дії договору:
13.05.2020 00:00 - 12.11.2020 00:00
Дата підписання:
12.05.2020 00:00
Статус:
Розірваний