-
Відкриті торги
-
КЕП
послуги з охорони об’єктів
Оголошено тендер
493 920.00
UAH
Номер:
4ae3f62e581e49588cff8af2bece9964
Ідентифікатор плану:
UA-P-2020-03-26-004740-c
Тип процедури:
Відкриті торги
Закупівельник:
ЗАКАРПАТСЬКА МИТНИЦЯ ДЕРЖМИТСЛУЖБИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
43337207
Замовник:
ЗАКАРПАТСЬКА МИТНИЦЯ ДЕРЖМИТСЛУЖБИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
43337207
Очікувана вартість:
493 920.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
послуги з охорони об’єктів
Річний план закупівлі на:
2020
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Березень 2020
Класифікатор ДК 021:2015:
79710000-4 Охоронні послуги
КЕКВ:
2240 Оплата послуг (крім комунальних)
Дата опублікування:
26.03.2020 19:11
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоДержавний бюджет України
Опис
Сума0.00 UAH