-
Відкриті торги
-
КЕП
послуги з охорони об’єктів
248 555.12
UAH без ПДВ
Номер:
f419e5b4e8e34a78aa78c1986e703b80
Ідентифікатор договору:
UA-2020-03-26-001120-a-b2
Замовник:
ЗАКАРПАТСЬКА МИТНИЦЯ ДЕРЖМИТСЛУЖБИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
43337207
-
Контактна особа:
Александров Денис Олегович 0660352311 ZAK.IFS@CUSTOMS.SFS.GOV.UA
-
Адреса:
88000, Україна, Закарпатська область, Ужгород, ВУЛИЦЯ СОБРАНЕЦЬКА, будинок 20
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Постачальник:
ТОВ Агенство безпеки СБМ
×
-
Код ЄДРПОУ:
39616925
-
Контактна особа:
Васильєв Анатолій Анатолійович +380504324424 sbm.ohorona@gmail.com http://www.sbm.org.ua
-
Адреса:
88000, Україна, Закарпатська область, Ужгород, вул. Швабська, буд. 37
Класифікатор ДК 021:2015:
79710000-4 Охоронні послугиАналіз за цим CPV
Номер договору:
163
Дата підписання:
12.05.2020 00:00
Період дії договору:
13.05.2020 00:00 - 12.11.2020 00:00
Сума договору:
248 555.12 UAH без ПДВ
Оплачено:
248 555.12 UAH без ПДВ
Причини розірвання договору:
Додаткова угода № 300 від 28 жовтня 2020 р. (Керуючись пунктом 7.6 Договору, клопотанням Виконавця щодо розірвання договору від 30.09.2020 б/н, сторони домовились достроково розірвати Договір з 12.11.2020 року включно.)
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
послуги з охорони об’єктів
Кількість
1 послуга
Період постачання
до 01.11.2020
Місце постачання
Внесені зміни
- Погодження зміни ціни в договорі про закупівлю в бік зменшення (без зміни кількості (обсягу) та якості товарів, робіт і послуг), у тому числі у разі коливання ціни товару на ринку (Закон)
- Покращення якості предмета закупівлі, за умови що таке покращення не призведе до збільшення суми, визначеної в договорі про закупівлю
Номер:
26887a6f28634cca8dcc8a0db62dc4d0
Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
Опис змін, що внесені до істотних умов договору:
Викладення пунктів Догвору від 12.05.2020 № 163, в новій редакції.
Номер додаткової угоди:
173
Дата внесення змін до договору:
22.05.2020 00:00
Статус:
Опубліковано
- Зменшення обсягів закупівлі, зокрема з урахуванням фактичного обсягу видатків замовника
Номер:
f4c6823ebe144c97ab2b1e6755f7666b
Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
Опис змін, що внесені до істотних умов договору:
Викладення пунктів Договору від 12.05.2020 № 163 в новій редакції.
Номер додаткової угоди:
300
Дата внесення змін до договору:
28.10.2020 00:00
Статус:
Опубліковано