-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Послуги з дератизації та деларвації на відкритих стаціях та водоймищах м. Дніпро
Тендер Prozorro UA-2020-03-20-004360-b
Завершена
726 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 7 260.00 UAH
мін. крок: 1% або 7 260.00 UAH
Номер:
8e67d42c4d404bb391f21048cdca3182
Внутрішній номер закупівлі:
4683638
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2020-03-20-004360-b
Замовник:
Департамент благоустрою та інфраструктури Дніпровської міської ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
40506232
-
Адреса:
49000, Україна, Дніпропетровська область, м. Дніпро, вул. Виконкомівська, буд. 6
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Мирослава Яворська +380567441126 departamentblag@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
90670000-4 Послуги з дезінфікування та дератизування міських і сільських територійАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
726 000.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
7 260.00 UAH
Період уточнення:
20.03.2020 16:00 - 25.03.2020 21:00
Період прийому пропозицій:
20.03.2020 16:00 - 04.04.2020 22:00
Аукціон:
06.04.2020 12:43 - 06.04.2020 13:16
Період кваліфікації:
06.04.2020 13:16 - 08.04.2020 20:00
Період завантаження договору:
08.04.2020 20:00 - 28.04.2020 20:00
Умови оплати:
надання послуг - 100%
- Подіянадання послуг
- ОписРозрахунок за надані послуги здійснюється на підставі рахунків та підписаних Сторонами актів надання послуг (виконаних робіт) безпосередньо після надходження коштів відповідного бюджетного призначення на реєстраційний рахунок Замовника, протягом 30 робочих днів. Джерело фінансування: Місцевий бюджет
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях30 робочі дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Послуги з дератизації та деларвації на відкритих стаціях та водоймищах м. Дніпро
Кількість
1 послуга
Період постачання
до 31.12.2020
Результати торгів
Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ТОРГІВЕЛЬНА КОМПАНІЯ "АНТ-ГРУП"
Оскарження: 08.04.2020 16:36 - 19.04.2020 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
38834879
-
Контактна особа:
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ТОРГІВЕЛЬНА КОМПАНІЯ "АНТ-ГРУП" +380675651113 prof.dez29@ukr.net
-
Адреса:
Україна, 49000, Дніпропетровська обл., місто Дніпро, Індустріальний район, ВУЛИЦЯ ДНІПРОСТАЛІВСЬКА, будинок 5
Оскарження: 08.04.2020 16:36 - 19.04.2020 00:00
Початкова пропозиція
687 370.08 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
656 790.24 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Відхилено
08.04.2020 16:36
Документи
36
Скарги
0
ФОП "ХУДАЙБЕРГАНОВА ІРИНА САТТОРІВНА"
Оскарження: 08.04.2020 16:37 - 19.04.2020 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
3029320064
-
Контактна особа:
Ірина Худайберганова +380674164047 irinasator@i.ua
-
Адреса:
49000, Україна, Дніпропетровська область, місто Дніпро, ВУЛИЦЯ КОЖЕДУБА, будинок 20, квартира 1
Оскарження: 08.04.2020 16:37 - 19.04.2020 00:00
Початкова пропозиція
709 000.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
687 000.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Відхилено
08.04.2020 16:37
Документи
39
Скарги
0
ПП ВКФ "Дезсоюз "Астрал Н"
Оскарження: 08.04.2020 20:00 - 19.04.2020 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
020259332
-
Контактна особа:
Зерній Валерій Володимирович 0953300398 dezsouz2002astral@gmail.com
-
Адреса:
52060, Україна, Дніпропетровська область, МИКОЛАЇВКА, Дніпропетровський район, с. Миколаївка-1
Оскарження: 08.04.2020 20:00 - 19.04.2020 00:00
Початкова пропозиція
699 998.96 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
699 998.96 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
08.04.2020 20:00
Документи
17
Скарги
0
ФОП "Янковська Лілія Валентинівна "
×
-
Код ЄДРПОУ:
2224414583
-
Контактна особа:
Лилия Валентиновна +380963764475 2224414583@ukr.net
-
Адреса:
49112, Україна, Дніпропетровська область, м. Дніпропетровськ, вул. Героїв Панфіловців,27
Початкова пропозиція
726 000.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
726 000.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Документи
8
Скарги
0
Контракти
Номер:
3227fcea6e244ccbb379db6a4d131f3b
Ідентифікатор договору:
UA-2020-03-20-004360-b-b1
Постачальник:
ПП ВКФ "Дезсоюз "Астрал Н"
×
-
Код ЄДРПОУ:
020259332
-
Контактна особа:
Зерній Валерій Володимирович 0953300398 dezsouz2002astral@gmail.com
-
Адреса:
52060, Україна, Дніпропетровська область, МИКОЛАЇВКА, Дніпропетровський район, с. Миколаївка-1
Номер договору:
24/04-1
Сума договору:
699 998.96 UAH без ПДВ
Період дії договору:
24.04.2020 00:00 - 31.12.2020 00:00
Дата підписання:
24.04.2020 14:13
Статус:
Виконаний