-
Відкриті торги
-
КЕП
Послуги з дератизації та деларвації на відкритих стаціях та водоймищах м. Дніпро
Оголошено тендер
726 000.00
UAH
Номер:
653c48aadaa3453795400e4a6d368573
Ідентифікатор плану:
UA-P-2020-03-20-006497-b
Тип процедури:
Відкриті торги
Закупівельник:
Департамент благоустрою та інфраструктури Дніпровської міської ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
40506232
Замовник:
Департамент благоустрою та інфраструктури Дніпровської міської ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
40506232
Очікувана вартість:
726 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Послуги з дератизації та деларвації на відкритих стаціях та водоймищах м. Дніпро
Річний план закупівлі на:
2020
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Березень 2020
Класифікатор ДК 021:2015:
90670000-4 Послуги з дезінфікування та дератизування міських і сільських територій
КЕКВ:
2240 Оплата послуг (крім комунальних)
Дата опублікування:
20.03.2020 15:53
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Сума726 000.00 UAH