-
Відкриті торги
-
КЕП
Послуги з дератизації та деларвації на відкритих стаціях та водоймищах м. Дніпро
699 998.96
UAH без ПДВ
Номер:
3227fcea6e244ccbb379db6a4d131f3b
Ідентифікатор договору:
UA-2020-03-20-004360-b-b1
Замовник:
Департамент благоустрою та інфраструктури Дніпровської міської ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
40506232
-
Контактна особа:
Мирослава Яворська +380567441126 departamentblag@ukr.net
-
Адреса:
49000, Україна, Дніпропетровська область, м. Дніпро, вул. Виконкомівська, буд. 6
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Постачальник:
ПП ВКФ "Дезсоюз "Астрал Н"
×
-
Код ЄДРПОУ:
020259332
-
Контактна особа:
Зерній Валерій Володимирович 0953300398 dezsouz2002astral@gmail.com
-
Адреса:
52060, Україна, Дніпропетровська область, МИКОЛАЇВКА, Дніпропетровський район, с. Миколаївка-1
Класифікатор ДК 021:2015:
90670000-4 Послуги з дезінфікування та дератизування міських і сільських територійАналіз за цим CPV
Номер договору:
24/04-1
Дата підписання:
24.04.2020 14:13
Період дії договору:
24.04.2020 00:00 - 31.12.2020 00:00
Сума договору:
699 998.96 UAH без ПДВ
Оплачено:
699 998.96 UAH без ПДВ
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Послуги з дератизації та деларвації на відкритих стаціях та водоймищах м. Дніпро
Кількість
1 послуга
Період постачання
до 31.12.2020
Внесені зміни
- Покращення якості предмета закупівлі, за умови що таке покращення не призведе до збільшення суми, визначеної в договорі про закупівлю
Номер:
5270d500a317448e9abee0cc8b06c3d7
Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
Опис змін, що внесені до істотних умов договору:
Покращення якості предмета закупівлі за умови, що таке покращення не призведе до збільшення суми, визначеної в договорі
Номер додаткової угоди:
1
Дата внесення змін до договору:
24.04.2020 14:25
Статус:
Опубліковано