-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Машина мулососна
Тендер Prozorro UA-2020-03-18-001615-c
Завершена
1 820 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 18 200.00 UAH
мін. крок: 1% або 18 200.00 UAH
Номер:
c5ebcc29f8ec47d69a624c8480294032
Внутрішній номер закупівлі:
4668563
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2020-03-18-001615-c
Замовник:
Стрийський міський комбінат комунальних підприємств
×
-
Код ЄДРПОУ:
05759310
-
Адреса:
82400, Україна, Львівська область, місто Стрий, вул. Нижанківського, 50
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Кустова Лариса Адасівна +380324553113 mkkp@ukr.net http://stryimkkp.ho.ua/
Класифікатор ДК 021:2015:
34140000-0 Великовантажні мототранспортні засобиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
1 820 000.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
18 200.00 UAH
Період уточнення:
18.03.2020 23:16 - 24.03.2020 17:00
Період прийому пропозицій:
18.03.2020 23:16 - 03.04.2020 18:00
Аукціон:
06.04.2020 11:57 - 06.04.2020 12:18
Період кваліфікації:
06.04.2020 12:18 - 10.04.2020 16:22
Період завантаження договору:
10.04.2020 16:22 - 30.04.2020 16:22
Умови оплати:
поставка товару - 100%
- Подіяпоставка товару
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях30 календарні дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Машина мулососна
Кількість
1 штуки
Період постачання
до 31.12.2020
Результати торгів
Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ТОВ ТД Будшляхмаш
Оскарження: 10.04.2020 16:22 - 21.04.2020 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
32670703
-
Контактна особа:
Гуйван Мирослав Михайлович +380445799069 tovbshm@gmail.com
-
Адреса:
03113, Україна, Київська область, м Київ, проспект Перемоги, 68/1, оф.62
Оскарження: 10.04.2020 16:22 - 21.04.2020 00:00
Початкова пропозиція
1 819 700.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
1 801 000.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
10.04.2020 16:22
Документи
11
Скарги
0
ПП "СУЛА-2009"
×
-
Код ЄДРПОУ:
36618542
-
Контактна особа:
Максим Давидов +380536743822 sula_2009@ukr.net
-
Адреса:
39601, Україна, Полтавська область, місто Кременчук, БУЛЬВАР АВТОКРАЗІВСЬКИЙ, будинок 19
Початкова пропозиція
1 818 000.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
1 818 000.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Документи
9
Скарги
0
Контракти
Номер:
a763e09f14a14c64b35c47299be93154
Ідентифікатор договору:
UA-2020-03-18-001615-c-a1
Постачальник:
ТОВ ТД Будшляхмаш
×
-
Код ЄДРПОУ:
32670703
-
Контактна особа:
Гуйван Мирослав Михайлович +380445799069 tovbshm@gmail.com
-
Адреса:
03113, Україна, Київська область, м Київ, проспект Перемоги, 68/1, оф.62
Номер договору:
6-2020
Сума договору:
1 801 000.00 UAH з ПДВ
Сума договору:
1 500 833.33 UAH без ПДВ
Період дії договору:
27.04.2020 00:00 - 31.12.2020 23:59
Дата підписання:
27.04.2020 00:00
Статус:
Виконаний