• Відкриті торги
  • КЕП

Машина мулососна

Оголошено тендер

1 820 000.00 UAH
Номер: db3c90a6c6f5419c8436e1fd69f9c490
Ідентифікатор плану: UA-P-2020-03-18-002946-c
Тип процедури: Відкриті торги
Закупівельник: Стрийський міський комбінат комунальних підприємств
Замовник: Стрийський міський комбінат комунальних підприємств
Очікувана вартість: 1 820 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Машина мулососна
Річний план закупівлі на: 2020
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Березень 2020
Класифікатор ДК 021:2015: 34140000-0 Великовантажні мототранспортні засоби
КЕКВ: 3210 Капітальні трансферти підприємствам (установам, організаціям)
Дата опублікування: 18.03.2020 22:53

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Сума1 820 000.00 UAH