• Відкриті торги
  • КЕП

Машина мулососна

1 801 000.00 UAH з ПДВ
Номер: a763e09f14a14c64b35c47299be93154
Ідентифікатор договору: UA-2020-03-18-001615-c-a1
Замовник: Стрийський міський комбінат комунальних підприємств
Постачальник: ТОВ ТД Будшляхмаш
Класифікатор ДК 021:2015: 34140000-0 Великовантажні мототранспортні засобиАналіз за цим CPV
Номер договору: 6-2020
Дата підписання: 27.04.2020 00:00
Період дії договору: 27.04.2020 00:00 - 31.12.2020 23:59
Сума договору: 1 801 000.00 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 300 166.67 UAH)
Оплачено: 1 801 000.00 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 300 166.67 UAH)

Документи

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Машина мулососна
Код ДК 021:2015: 34140000-0 Великовантажні мототранспортні засоби
Кількість 1 штуки
Період постачання до 31.12.2020
Місце постачання 82400, Україна, Львівська область, м. Стрий, - На карті