-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
ДК 021:2015: код 32350000-1 «Частини до аудіо- та відео обладнання» (Плівка роликова флюорографічна 110х30,5 (зелено чутлива) Кровлекс-МРФ або еквівалент; Плівка пласка рентгенологічна 30х40 (зелено чутлива), 50 листів в упаковці, Кровлекс - ОРГЗ або еквівалент; Плівка пласка рентгенологічна 15х40 (зелено чутлива), 50 листів в упаковці, Кровлекс - ОРГЗ або еквівалент; Плівка пласка рентгенологічна 24х30 (зелено чутлива), 100 листів в упаковці, Кровлекс - ОРГЗ або еквівалент; Плівка пласка рентгенологічна 18х24 (зелено чутлива), 100 листів в упаковці, Кровлекс - ОРГЗ або еквівалент; Плівка пласка рентгенологічна 13х18 (зелено чутлива), 100 листів в упаковці, Кровлекс - ОРГЗ або еквівалент; Плівка пласка для мамографії 18х24 (зелено чутлива), 100 листів в упаковці, Кровлекс - МГР або еквівалент).
Тендер Prozorro UA-2020-03-18-001646-b
«Так як система електронних закупівель prozorro.gov.ua передбачає обов'язкове зазначення очікуваної вартості "з" або "без" ПДВ замовником зазначено вартість "з" ПДВ. Проте до оцінки та до участі допускаються пропозиції учасників незалежно від форми оподаткування, що визначені згідно Податкового законодавства України»
Завершена
485 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 4 850.00 UAH
мін. крок: 1% або 4 850.00 UAH
Номер:
3bf5bef0809042bc973f932948515651
Внутрішній номер закупівлі:
4662771
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2020-03-18-001646-b
Замовник:
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "УЖГОРОДСЬКА МІСЬКА ПОЛІКЛІНІКА" УЖГОРОДСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
34835224
-
Адреса:
88000, Україна, Закарпатська область, м. Ужгород, вул. Грибоєдова, буд.20, корпус В
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Світлана Михайлівна Самойленко +380503725201 uzh.poliklinika@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015:
32350000-1 Частини до аудіо- та відеообладнанняАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
485 000.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
4 850.00 UAH
Період уточнення:
18.03.2020 12:25 - 23.03.2020 23:00
Період прийому пропозицій:
18.03.2020 12:25 - 03.04.2020 00:00
Аукціон:
03.04.2020 13:17 - 03.04.2020 13:38
Період кваліфікації:
03.04.2020 13:38 - 17.04.2020 11:35
Період завантаження договору:
17.04.2020 11:35 - 07.05.2020 11:35
Умови оплати:
інша подія - 100%
- Подіяінша подія
- ОписЗамовник після отримання товарів відповідно до умов взятого бюджетного зобов’язання приймає рішення про їх оплату та надає доручення на здійснення платежу органу Казначейської служби України. Оплата Замовником Постачальнику вартості товарів проводиться за фактично поставлений товар, відповідно рахунку та видатковій накладній Постачальника, за цінами, вказаними у специфікації (Додаток 1 до Договору), на поточний рахунок Постачальника, протягом 30 (тридцяти) банківських днів з дати підписання уповноваженими представниками Сторін відповідних видаткових накладних.
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях30 банківські дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
ДК 021:2015: код 32350000-1 «Частини до аудіо- та відео обладнання»
(Плівка роликова флюорографічна 110х30,5 (зелено чутлива) Кровлекс-МРФ або еквівалент;
Плівка пласка рентгенологічна 30х40 (зелено чутлива), 50 листів в упаковці, Кровлекс - ОРГЗ або еквівалент;
Плівка пласка рентгенологічна 15х40 (зелено чутлива), 50 листів в упаковці, Кровлекс - ОРГЗ або еквівалент;
Плівка пласка рентгенологічна 24х30 (зелено чутлива), 100 листів в упаковці, Кровлекс - ОРГЗ або еквівалент;
Плівка пласка рентгенологічна 18х24 (зелено чутлива), 100 листів в упаковці, Кровлекс - ОРГЗ або еквівалент;
Плівка пласка рентгенологічна 13х18 (зелено чутлива), 100 листів в упаковці, Кровлекс - ОРГЗ або еквівалент;
Плівка пласка для мамографії 18х24 (зелено чутлива), 100 листів в упаковці, Кровлекс - МГР або еквівалент)
Кількість
7 найменувань
Період постачання
до 31.12.2020
Місце постачання
88000, Україна, Закарпатська область, м. Ужгород, вул. Грибоєдова, буд. 20 корп. В
На карті
Результати торгів
Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ТОВ "КРОВЛЕКС ПЛЮС"
Оскарження: 13.04.2020 14:19 - 24.04.2020 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
42744598
-
Контактна особа:
Родченко Леонід Миколайович +380675180460 salesplus@crovlex.com
-
Адреса:
65014, Україна, Одеська область, місто Одеса, Приморський район, вулиця Жуковського, будинок 15
Оскарження: 13.04.2020 14:19 - 24.04.2020 00:00
Початкова пропозиція
389 815.98 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
389 815.98 UAH з ПДВ
Документи
19
Скарги
0
ПП "СІНКРО МЕДИКА"
Оскарження: 17.04.2020 11:35 - 28.04.2020 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
33985407
-
Контактна особа:
Валентина Іванюк +380957092047 sinkromed2016@gmail.com
-
Адреса:
88000, Україна, Закарпатська область, місто Ужгород, ВУЛИЦЯ ГАГАРІНА, будинок 42/1
Оскарження: 17.04.2020 11:35 - 28.04.2020 00:00
Початкова пропозиція
451 654.49 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
451 654.49 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
17.04.2020 11:35
Документи
34
Скарги
0
Контракти
Номер:
3f5d2491cabf41408d65e7de3738054f
Ідентифікатор договору:
UA-2020-03-18-001646-b-b2
Постачальник:
ПП "СІНКРО МЕДИКА"
×
-
Код ЄДРПОУ:
33985407
-
Контактна особа:
Валентина Іванюк +380957092047 sinkromed2016@gmail.com
-
Адреса:
88000, Україна, Закарпатська область, місто Ужгород, ВУЛИЦЯ ГАГАРІНА, будинок 42/1
Номер договору:
10
Сума договору:
451 654.49 UAH з ПДВ
Сума договору:
422 107.00 UAH без ПДВ
Період дії договору:
29.04.2020 00:00 - 31.12.2020 00:00
Дата підписання:
29.04.2020 14:00
Статус:
Виконаний