-
Відкриті торги
-
КЕП
ДК 021:2015: код 32350000-1 «Частини до аудіо- та відео обладнання»
Оголошено тендер
485 000.00
UAH
Номер:
811fd91e88c140c9a22d4394c827ed2d
Ідентифікатор плану:
UA-P-2020-03-18-003236-b
Тип процедури:
Відкриті торги
Закупівельник:
УЖГОРОДСЬКА МІСЬКА ПОЛІКЛІНІКА
×
-
Код ЄДРПОУ:
34835224
Замовник:
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "УЖГОРОДСЬКА МІСЬКА ПОЛІКЛІНІКА" УЖГОРОДСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
34835224
Очікувана вартість:
485 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
ДК 021:2015: код 32350000-1 «Частини до аудіо- та відео обладнання»
Примітки:
Плівка роликова флюорографічна 110х30,5 (зелено чутлива) Кровлекс-МРФ або еквівалент;Плівка пласка рентгенологічна 30х40 (зелено чутлива), 50 листів в упаковці, Кровлекс - ОРГЗ або еквівалент;Плівка пласка рентгенологічна 15х40 (зелено чутлива), 50 листів в упаковці, Кровлекс - ОРГЗ або еквівалент;Плівка пласка рентгенологічна 24х30 (зелено чутлива), 100 листів в упаковці, Кровлекс - ОРГЗ або еквівалент;Плівка пласка рентгенологічна 18х24 (зелено чутлива), 100 листів в упаковці, Кровлекс - ОРГЗ або еквівалент;Плівка пласка рентгенологічна 13х18 (зелено чутлива), 100 листів в упаковці, Кровлекс - ОРГЗ або еквівалент;Плівка пласка для мамографії 18х24 (зелено чутлива), 100 листів в упаковці, Кровлекс - МГР або еквівалент.
Річний план закупівлі на:
2020
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Березень 2020
Класифікатор ДК 021:2015:
32350000-1 Частини до аудіо- та відеообладнання
КЕКВ:
2610 Субсидії та поточні трансферти підприємствам (установам, організаціям)
Дата опублікування:
18.03.2020 12:06
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
ОписКошти місцевого бюджету
Сума485 000.00 UAH