-
Відкриті торги
-
КЕП
ДК 021:2015: код 32350000-1 «Частини до аудіо- та відео обладнання» (Плівка роликова флюорографічна 110х30,5 (зелено чутлива) Кровлекс-МРФ або еквівалент; Плівка пласка рентгенологічна 30х40 (зелено чутлива), 50 листів в упаковці, Кровлекс - ОРГЗ або еквівалент; Плівка пласка рентгенологічна 15х40 (зелено чутлива), 50 листів в упаковці, Кровлекс - ОРГЗ або еквівалент; Плівка пласка рентгенологічна 24х30 (зелено чутлива), 100 листів в упаковці, Кровлекс - ОРГЗ або еквівалент; Плівка пласка рентгенологічна 18х24 (зелено чутлива), 100 листів в упаковці, Кровлекс - ОРГЗ або еквівалент; Плівка пласка рентгенологічна 13х18 (зелено чутлива), 100 листів в упаковці, Кровлекс - ОРГЗ або еквівалент; Плівка пласка для мамографії 18х24 (зелено чутлива), 100 листів в упаковці, Кровлекс - МГР або еквівалент).
451 654.49
UAH з ПДВ
Номер:
3f5d2491cabf41408d65e7de3738054f
Ідентифікатор договору:
UA-2020-03-18-001646-b-b2
Замовник:
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "УЖГОРОДСЬКА МІСЬКА ПОЛІКЛІНІКА" УЖГОРОДСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
34835224
-
Контактна особа:
Світлана Михайлівна Самойленко +380503725201 uzh.poliklinika@gmail.com
-
Адреса:
88000, Україна, Закарпатська область, м. Ужгород, вул. Грибоєдова, буд.20, корпус В
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Постачальник:
ПП "СІНКРО МЕДИКА"
×
-
Код ЄДРПОУ:
33985407
-
Контактна особа:
Валентина Іванюк +380957092047 sinkromed2016@gmail.com
-
Адреса:
88000, Україна, Закарпатська область, місто Ужгород, ВУЛИЦЯ ГАГАРІНА, будинок 42/1
Класифікатор ДК 021:2015:
32350000-1 Частини до аудіо- та відеообладнанняАналіз за цим CPV
Номер договору:
10
Дата підписання:
29.04.2020 14:00
Період дії договору:
29.04.2020 00:00 - 31.12.2020 00:00
Сума договору:
451 654.49 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 29 547.49 UAH)
Оплачено:
451 654.49 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 29 547.49 UAH)
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
ДК 021:2015: код 32350000-1 «Частини до аудіо- та відео обладнання»
(Плівка роликова флюорографічна 110х30,5 (зелено чутлива) Кровлекс-МРФ або еквівалент;
Плівка пласка рентгенологічна 30х40 (зелено чутлива), 50 листів в упаковці, Кровлекс - ОРГЗ або еквівалент;
Плівка пласка рентгенологічна 15х40 (зелено чутлива), 50 листів в упаковці, Кровлекс - ОРГЗ або еквівалент;
Плівка пласка рентгенологічна 24х30 (зелено чутлива), 100 листів в упаковці, Кровлекс - ОРГЗ або еквівалент;
Плівка пласка рентгенологічна 18х24 (зелено чутлива), 100 листів в упаковці, Кровлекс - ОРГЗ або еквівалент;
Плівка пласка рентгенологічна 13х18 (зелено чутлива), 100 листів в упаковці, Кровлекс - ОРГЗ або еквівалент;
Плівка пласка для мамографії 18х24 (зелено чутлива), 100 листів в упаковці, Кровлекс - МГР або еквівалент)
Кількість
7 найменувань
Період постачання
до 31.12.2020
Місце постачання
88000, Україна, Закарпатська область, м. Ужгород, вул. Грибоєдова, буд. 20 корп. В
На карті