-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Код ДК 021:2015: 44420000-0 Будівельні товари (Скотч)
Тендер Prozorro UA-2020-03-17-002801-b
Скотч
Завершена
13 053.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 65.27 UAH
мін. крок: 0.5% або 65.27 UAH
Номер:
9cad0a04cec243ae94dfa9373d1517cf
Внутрішній номер закупівлі:
4655938
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2020-03-17-002801-b
Замовник:
РЕГІОНАЛЬНА ФІЛІЯ "ПІВДЕННА ЗАЛІЗНИЦЯ" АКЦІОНЕРНОГО ТОВАРИСТВА "УКРАЇНСЬКА ЗАЛІЗНИЦЯ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
40081216
-
Адреса:
61052, Україна, Харківська область, м. Харків, вул. Євгена Котляра, буд. 7
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Контактна особа:
Денис Варець +380577244648 nh_tender@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
44420000-0 Будівельні товариАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
13 053.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
65.27 UAH
Період уточнення:
17.03.2020 15:01 - 17.05.2020 16:00
Період прийому пропозицій:
17.03.2020 15:01 - 27.05.2020 16:00
Аукціон:
28.05.2020 15:08 - 28.05.2020 15:47
Період кваліфікації:
28.05.2020 15:47 - 04.06.2020 11:35
Період завантаження договору:
04.06.2020 11:35 - 24.06.2020 11:35
Умови оплати:
поставка товару - 100%
- Подіяпоставка товару
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях30 банківські дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Скотч в асортименті
Кількість
3050 штуки
Період постачання
до 31.12.2020
Місце постачання
Відповідно до документації
Результати торгів
Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ПОЛАКС ГРУПП"
Оскарження: 04.06.2020 11:33 - 15.06.2020 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
40243719
-
Контактна особа:
Александр +380994458855 office1@polax.com.ua
-
Адреса:
61017, Україна, Харківська область, Харків, Котлова, 185, Л-1
Оскарження: 04.06.2020 11:33 - 15.06.2020 00:00
Початкова пропозиція
11 277.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
11 199.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Відхилено
04.06.2020 11:33
Документи
26
Скарги
0
ТОВ "СЕБУР"
Оскарження: 04.06.2020 11:34 - 15.06.2020 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
42299433
-
Контактна особа:
Максим Латре +380502344444 zakaz@sebyr.com
-
Адреса:
04053, Україна, м. Київ, м.Київ, ВУЛИЦЯ СІЧОВИХ СТРІЛЬЦІВ, будинок 21, офіс 501Б
Оскарження: 04.06.2020 11:34 - 15.06.2020 00:00
Початкова пропозиція
11 999.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
11 200.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Відхилено
04.06.2020 11:34
Документи
4
Скарги
0
ТОВ "КУЛЬТТОВАРИ+"
Оскарження: 04.06.2020 11:35 - 15.06.2020 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
32011280
-
Контактна особа:
ТОВ "КУЛЬТТОВАРИ+" +380504503905 sbyt@k-vary.com.ua
-
Адреса:
04053, Україна, Київська область, Київ, м.Київ, ВУЛИЦЯ СІЧОВИХ СТРІЛЬЦІВ, будинок 77, офіс 212
Оскарження: 04.06.2020 11:35 - 15.06.2020 00:00
Початкова пропозиція
12 726.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
11 271.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
04.06.2020 11:35
Документи
20
Скарги
0
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВIДПОВIДАЛЬНIСТЮ "ПАК ТРЕЙД УКРАЇНА"
×
-
Код ЄДРПОУ:
42900643
-
Контактна особа:
Бондаренко Николай 380508715037, 380508715037 matrixmetallpack@gmail.com
-
Адреса:
73000, Україна, Херсонська область, Херсон, вулиця Нафтовиків, будинок 13
Початкова пропозиція
12 913.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
12 913.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Документи
9
Скарги
0
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ТОРГІВЕЛЬНО-ПРОМИСЛОВА КОМПАНІЯ "ТРЕЙД СІСТЕМ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
42641621
-
Контактна особа:
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ТОРГІВЕЛЬНО-ПРОМИСЛОВА КОМПАНІЯ "ТРЕЙД СІСТЕМ" +380989177455 treid-sistem@ukr.net
-
Адреса:
Україна, 87547, Донецька обл., місто Маріуполь, ВУЛИЦЯ ТРОЇЦЬКА, будинок 43
Початкова пропозиція
13 045.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
13 045.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Документи
9
Скарги
0
Контракти
Номер:
28f8aef5001c497091d690ae97798c68
Ідентифікатор договору:
UA-2020-03-17-002801-b-b1
Постачальник:
ТОВ "КУЛЬТТОВАРИ+"
×
-
Код ЄДРПОУ:
32011280
-
Контактна особа:
ТОВ "КУЛЬТТОВАРИ+" +380504503905 sbyt@k-vary.com.ua
-
Адреса:
04053, Україна, Київська область, Київ, м.Київ, ВУЛИЦЯ СІЧОВИХ СТРІЛЬЦІВ, будинок 77, офіс 212
Номер договору:
П/НХ-20834/НЮ
Сума договору:
11 211.00 UAH з ПДВ
Сума договору:
9 342.50 UAH без ПДВ
Період дії договору:
17.06.2020 00:00 - 31.12.2020 00:00
Дата підписання:
17.06.2020 14:30
Статус:
Виконаний