• Відкриті торги
  • КЕП

Код ДК 021:2015: 44420000-0 Будівельні товари (Скотч)

11 211.00 UAH з ПДВ
Номер: 28f8aef5001c497091d690ae97798c68
Ідентифікатор договору: UA-2020-03-17-002801-b-b1
Замовник: РЕГІОНАЛЬНА ФІЛІЯ "ПІВДЕННА ЗАЛІЗНИЦЯ" АКЦІОНЕРНОГО ТОВАРИСТВА "УКРАЇНСЬКА ЗАЛІЗНИЦЯ"
Постачальник: ТОВ "КУЛЬТТОВАРИ+"
Класифікатор ДК 021:2015: 44420000-0 Будівельні товариАналіз за цим CPV
Номер договору: П/НХ-20834/НЮ
Дата підписання: 17.06.2020 14:30
Період дії договору: 17.06.2020 00:00 - 31.12.2020 00:00
Сума договору: 11 211.00 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 1 868.50 UAH)
Оплачено: 11 211.00 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 1 868.50 UAH)

Документи

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Скотч в асортименті
Код ДК 021:2015: 44420000-0 Будівельні товари
Кількість 3050 штуки
Період постачання до 31.12.2020
Місце постачання Відповідно до документації

Внесені зміни

    Номер: 0593f6612bf942359489a8f391950e23
    Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
    • Погодження зміни ціни в договорі про закупівлю в бік зменшення (без зміни кількості (обсягу) та якості товарів, робіт і послуг), у тому числі у разі коливання ціни товару на ринку (Закон)
    Опис змін, що внесені до істотних умов договору: Закон України «Про публічні закупівлі» від 25.12.2015 № 922 VIIІ п.5 ч.4 ст.36 (узгодженої зміни ціни в бік зменшення без зміни кількості (обсягу) та якості товарів, робіт і послуг).
    Номер додаткової угоди: П/НХ-20834/НЮ
    Дата внесення змін до договору: 14.08.2020 14:00
    Статус:
    Опубліковано
pdf
395_ДУ-1.pdf
p7s
sign.p7s