• Відкриті торги
  • КЕП

Скотч

Оголошено тендер

13 053.00 UAH
Номер: 38f025b9ae044e08b7553fdbeef61db6
Ідентифікатор плану: UA-P-2020-03-17-003108-b
Тип процедури: Відкриті торги
Закупівельник: РЕГІОНАЛЬНА ФІЛІЯ "ПІВДЕННА ЗАЛІЗНИЦЯ" АКЦІОНЕРНОГО ТОВАРИСТВА "УКРАЇНСЬКА ЗАЛІЗНИЦЯ"
Замовник: РЕГІОНАЛЬНА ФІЛІЯ "ПІВДЕННА ЗАЛІЗНИЦЯ" АКЦІОНЕРНОГО ТОВАРИСТВА "УКРАЇНСЬКА ЗАЛІЗНИЦЯ"
Очікувана вартість: 13 053.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Скотч
Річний план закупівлі на: 2020
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Березень 2020
Класифікатор ДК 021:2015: 44420000-0 Будівельні товари
Дата опублікування: 17.03.2020 12:03

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
ОписВласні кошти залізниці
Сума13 053.00 UAH