-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
ЄЗС ДК 021:2015 – 03410000-7 Деревина (дрова паливні)
Тендер Prozorro UA-2020-03-06-000112-c
Завершена
1 000 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 5 000.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 5 000.00 UAH
Номер:
48467f78307b4033b5e1efe312fe652a
Внутрішній номер закупівлі:
4602896
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2020-03-06-000112-c
Замовник:
МЕДЕНИЦЬКА СЕЛИЩНА РАДА ДРОГОБИЦЬКОГО РАЙОНУ ЛЬВІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ
×
-
Код ЄДРПОУ:
04374743
-
Адреса:
82160, Україна, Львівська область, смт. Меденичи, ВУЛ. НЕЗАЛЕЖНОСТІ, будинок 42
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Козар Галина Петрівна +380977844507 GALYNASILRADA@UKR.NET
Класифікатор ДК 021:2015:
03410000-7 ДеревинаАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
1 000 000.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
5 000.00 UAH
Розмір забезпечення тендерних пропозицій:
29 000.00 UAH
Період уточнення:
06.03.2020 09:12 - 13.03.2020 15:00
Період прийому пропозицій:
06.03.2020 09:12 - 23.03.2020 15:00
Аукціон:
24.03.2020 13:57 - 24.03.2020 14:24
Період кваліфікації:
24.03.2020 14:24 - 25.03.2020 15:19
Період завантаження договору:
25.03.2020 15:18 - 14.04.2020 15:18
Умови оплати:
поставка товару - 100%
- Подіяпоставка товару
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях10 календарні дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Дрова паливні
Кількість
1000 метри кубічні
Період постачання
до 30.09.2020
Місце постачання
Відповідно до документації
Результати торгів
Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ФІЗИЧНА ОСОБА-ПІДПРИЄМЕЦЬ КОПОТЬ РОМАН ІВАНОВИЧ
Оскарження: 24.03.2020 14:24 - 05.04.2020 01:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
3060217639
-
Контактна особа:
ФІЗИЧНА ОСОБА-ПІДПРИЄМЕЦЬ КОПОТЬ РОМАН ІВАНОВИЧ +380975890377 Romankopot@gmail.com
-
Адреса:
Україна, 79067, Львівська обл., місто Львів, ВУЛИЦЯ ТРАКТ- ГЛИНЯНСЬКИЙ, будинок 139, квартира 64
Оскарження: 24.03.2020 14:24 - 05.04.2020 01:00
Початкова пропозиція
897 000.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
803 999.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Відхилено
25.03.2020 15:17
Документи
36
Скарги
0
ФІЗИЧНА ОСОБА-ПІДПРИЄМЕЦЬ БУТИМ ТАРАС ІВАНОВИЧ
Оскарження: 25.03.2020 15:17 - 05.04.2020 01:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
3290604932
-
Контактна особа:
ФІЗИЧНА ОСОБА-ПІДПРИЄМЕЦЬ БУТИМ ТАРАС ІВАНОВИЧ +380987687447 tarasbutym@gmail.com
-
Адреса:
Україна, 82100, Львівська обл., місто Дрогобич, ВУЛ. В.ВЕЛИКОГО, будинок 56, квартира 63
Оскарження: 25.03.2020 15:17 - 05.04.2020 01:00
Початкова пропозиція
930 000.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
804 000.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Відхилено
25.03.2020 15:18
Документи
9
Скарги
0
ФОП "СЄМІКІН ОЛЕКСАНДР АНАТОЛІЙОВИЧ"
Оскарження: 25.03.2020 15:18 - 05.04.2020 01:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
3375004254
-
Контактна особа:
Олександр Сємікін +380961977388 drovafop@gmail.com
-
Адреса:
49000, Україна, Дніпропетровська область, місто Дніпро, ВУЛИЦЯ СТАРОКОЗАЦЬКА, будинок 54, квартира 10
Оскарження: 25.03.2020 15:18 - 05.04.2020 01:00
Початкова пропозиція
985 000.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
985 000.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
25.03.2020 15:19
Документи
46
Скарги
0
Контракти
Номер:
26c150a18b0747f0a65d138000e11900
Ідентифікатор договору:
UA-2020-03-06-000112-c-b1
Постачальник:
ФОП "СЄМІКІН ОЛЕКСАНДР АНАТОЛІЙОВИЧ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
3375004254
-
Контактна особа:
Олександр Сємікін +380961977388 drovafop@gmail.com
-
Адреса:
49000, Україна, Дніпропетровська область, місто Дніпро, ВУЛИЦЯ СТАРОКОЗАЦЬКА, будинок 54, квартира 10
Номер договору:
70
Сума договору:
985 000.00 UAH без ПДВ
Період дії договору:
07.04.2020 00:00 - 31.12.2020 00:00
Дата підписання:
07.04.2020 00:00
Статус:
Підписаний