-
Відкриті торги
-
КЕП
дрова паливні
Оголошено тендер
1 000 000.00
UAH
Номер:
d1aca6f2e12d49c695a03c4419ef503d
Ідентифікатор плану:
UA-P-2020-03-04-007068-a
Тип процедури:
Відкриті торги
Закупівельник:
МЕДЕНИЦЬКА СЕЛИЩНА РАДА ДРОГОБИЦЬКОГО РАЙОНУ ЛЬВІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ
×
-
Код ЄДРПОУ:
04374743
Замовник:
МЕДЕНИЦЬКА СЕЛИЩНА РАДА ДРОГОБИЦЬКОГО РАЙОНУ ЛЬВІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ
×
-
Код ЄДРПОУ:
04374743
Очікувана вартість:
1 000 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
дрова паливні
Примітки:
Процедуру обрано згідно ст. 20 ЗУ "Про публічні закупівлі"
Річний план закупівлі на:
2020
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Березень 2020
Класифікатор ДК 021:2015:
03410000-7 Деревина
КЕКВ:
2210 Предмети, матеріали, обладнання та інвентар
КЕКВ:
2275 Оплата інших енергоносіїв
Дата опублікування:
04.03.2020 21:51
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Сума1 000 000.00 UAH