-
Відкриті торги
-
КЕП
ЄЗС ДК 021:2015 – 03410000-7 Деревина (дрова паливні)
985 000.00
UAH без ПДВ
Номер:
26c150a18b0747f0a65d138000e11900
Ідентифікатор договору:
UA-2020-03-06-000112-c-b1
Замовник:
МЕДЕНИЦЬКА СЕЛИЩНА РАДА ДРОГОБИЦЬКОГО РАЙОНУ ЛЬВІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ
×
-
Код ЄДРПОУ:
04374743
-
Контактна особа:
Козар Галина Петрівна +380977844507 GALYNASILRADA@UKR.NET
-
Адреса:
82160, Україна, Львівська область, смт. Меденичи, ВУЛ. НЕЗАЛЕЖНОСТІ, будинок 42
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Постачальник:
ФОП "СЄМІКІН ОЛЕКСАНДР АНАТОЛІЙОВИЧ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
3375004254
-
Контактна особа:
Олександр Сємікін +380961977388 drovafop@gmail.com
-
Адреса:
49000, Україна, Дніпропетровська область, місто Дніпро, ВУЛИЦЯ СТАРОКОЗАЦЬКА, будинок 54, квартира 10
Класифікатор ДК 021:2015:
03410000-7 ДеревинаАналіз за цим CPV
Номер договору:
70
Дата підписання:
07.04.2020 00:00
Період дії договору:
07.04.2020 00:00 - 31.12.2020 00:00
Сума договору:
985 000.00 UAH без ПДВ
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Дрова паливні
Кількість
1000 метри кубічні
Період постачання
до 30.09.2020
Місце постачання
Внесені зміни
- Покращення якості предмета закупівлі, за умови що таке покращення не призведе до збільшення суми, визначеної в договорі про закупівлю
Номер:
7c199062e686460ca240180d70ac2411
Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
Опис змін, що внесені до істотних умов договору:
зміна(пришвидшення) строку поставки з метою приведення у відповідність з пропозицією
Номер додаткової угоди:
1
Дата внесення змін до договору:
14.04.2020 00:00
Статус:
Опубліковано