-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
ДК 021:2015 15610000-7 Продукція борошномельно-круп'яної промисловості (крупа гречана, крупа рисова, крупа манна, крупа ячна, крупа пшенична, крупа перлова, крупа пшоно, вівсяні пластівці, борошно пшеничне)
Тендер Prozorro UA-2020-03-03-005039-a
Завершена
800 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 4 000.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 4 000.00 UAH
Номер:
63287aa88e42452097fadf97319d1c4b
Внутрішній номер закупівлі:
4584992
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2020-03-03-005039-a
Замовник:
Управління освіти Бахмутської міської ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
02142796
-
Адреса:
84500, Україна, Донецька область, м.Бахмут, вул. Горбатова, 42
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Ірина Щукіна +380627441538 tender@osvita.bahmutrada.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
15610000-7 Продукція борошномельно-круп'яної промисловостіАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
800 000.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
4 000.00 UAH
Розмір забезпечення тендерних пропозицій:
8 000.00 UAH
Період уточнення:
03.03.2020 17:27 - 08.03.2020 19:00
Період прийому пропозицій:
03.03.2020 17:27 - 18.03.2020 19:00
Аукціон:
19.03.2020 14:22 - 19.03.2020 14:43
Період кваліфікації:
19.03.2020 14:43 - 20.03.2020 14:37
Період завантаження договору:
19.03.2020 14:43 - 08.04.2020 14:43
Умови оплати:
поставка товару - 100%
- Подіяпоставка товару
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях30 календарні дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
ДК 021:2015 15610000-7 Продукція борошномельно-круп'яної промисловості (крупа гречана)
Кількість
4000 кілограм
Період постачання
до 31.12.2020
Місце постачання
Відповідно до документації
ДК 021:2015 15610000-7 Продукція борошномельно-круп'яної промисловості (крупа рисова)
Кількість
3500 кілограм
Період постачання
до 31.12.2020
Місце постачання
Відповідно до документації
ДК 021:2015 15610000-7 Продукція борошномельно-круп'яної промисловості (крупа манна)
Кількість
2008 кілограм
Період постачання
до 31.12.2020
Місце постачання
Відповідно до документації
ДК 021:2015 15610000-7 Продукція борошномельно-круп'яної промисловості ( крупа ячна)
Кількість
2000 кілограм
Період постачання
до 31.12.2020
Місце постачання
Відповідно до документації
ДК 021:2015 15610000-7 Продукція борошномельно-круп'яної промисловості ( крупа пшенична)
Кількість
2400 кілограм
Період постачання
до 31.12.2020
Місце постачання
Відповідно до документації
ДК 021:2015 15610000-7 Продукція борошномельно-круп'яної промисловості ( крупа перлова)
Кількість
2000 кілограм
Період постачання
до 31.12.2020
Місце постачання
Відповідно до документації
ДК 021:2015 15610000-7 Продукція борошномельно-круп'яної промисловості ( крупа пшоно)
Кількість
3800 кілограм
Період постачання
до 31.12.2020
Місце постачання
Відповідно до документації
ДК 021:2015 15610000-7 Продукція борошномельно-круп'яної промисловості (вівсяні пластівці)
Кількість
2000 кілограм
Період постачання
до 31.12.2020
Місце постачання
Відповідно до документації
ДК 021:2015 15610000-7 Продукція борошномельно-круп'яної промисловості (борошно пшеничне)
Кількість
12000 кілограм
Період постачання
до 31.12.2020
Місце постачання
Відповідно до документації
Результати торгів
Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ФОП "ШОРОХОВ ІВАН ВАСИЛЬОВИЧ"
Оскарження: 19.03.2020 14:43 - 31.03.2020 01:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
2027621017
-
Контактна особа:
Иван Шорохов +380501759169 sh.ivan1955@yandex.ua
-
Адреса:
84500, Україна, Донецька область, місто Артемівськ,, ВУЛИЦЯ РАДЯНСЬКА, будинок 35, квартира 30
Оскарження: 19.03.2020 14:43 - 31.03.2020 01:00
Початкова пропозиція
792 568.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
792 568.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
20.03.2020 14:37
Документи
10
Скарги
0
ФОП "ЯКОВЛЄВА ЛАРИСА ІВАНІВНА"
×
-
Код ЄДРПОУ:
2298311848
-
Контактна особа:
Лариса Яковлева +380999337444 fop.yakovleva@gmail.com
-
Адреса:
84500, Україна, Донецька область, місто Бахмут, ВУЛИЦЯ ОБОРОНИ, будинок 95
Початкова пропозиція
799 676.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
799 676.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Документи
5
Скарги
0
Контракти
Номер:
3812dca2f64f47e3886ea7444e1c01c8
Ідентифікатор договору:
UA-2020-03-03-005039-a-b1
Постачальник:
ФОП "ШОРОХОВ ІВАН ВАСИЛЬОВИЧ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
2027621017
-
Контактна особа:
Иван Шорохов +380501759169 sh.ivan1955@yandex.ua
-
Адреса:
84500, Україна, Донецька область, місто Артемівськ,, ВУЛИЦЯ РАДЯНСЬКА, будинок 35, квартира 30
Номер договору:
179
Сума договору:
416 707.69 UAH без ПДВ
Період дії договору:
06.04.2020 00:00 - 31.03.2021 00:00
Дата підписання:
06.04.2020 11:40
Статус:
Виконаний