-
Відкриті торги
-
КЕП
ДК 021:2015 15610000-7 Продукція борошномельно-круп'яної промисловості (крупа гречана, крупа рисова, крупа манна, крупа ячна, крупа пшенична, крупа перлова, крупа пшоно, вівсяні пластівці, борошно пшеничне)
Оголошено тендер
800 000.00
UAH
Номер:
a266fa3c6344484a841e412e508c933e
Ідентифікатор плану:
UA-P-2020-03-03-011489-a
Тип процедури:
Відкриті торги
Закупівельник:
УПРАВЛІННЯ ОСВІТИ БАХМУТСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
02142796
Замовник:
Управління освіти Бахмутської міської ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
02142796
Очікувана вартість:
800 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
ДК 021:2015 15610000-7 Продукція борошномельно-круп'яної промисловості (крупа гречана, крупа рисова, крупа манна, крупа ячна, крупа пшенична, крупа перлова, крупа пшоно, вівсяні пластівці, борошно пшеничне)
Річний план закупівлі на:
2020
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Березень 2020
Класифікатор ДК 021:2015:
15610000-7 Продукція борошномельно-круп'яної промисловості
КЕКВ:
2230 Продукти харчування
Дата опублікування:
03.03.2020 17:13
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Сума800 000.00 UAH