-
Відкриті торги
-
КЕП
ДК 021:2015 15610000-7 Продукція борошномельно-круп'яної промисловості (крупа гречана, крупа рисова, крупа манна, крупа ячна, крупа пшенична, крупа перлова, крупа пшоно, вівсяні пластівці, борошно пшеничне)
416 707.69
UAH без ПДВ
Номер:
3812dca2f64f47e3886ea7444e1c01c8
Ідентифікатор договору:
UA-2020-03-03-005039-a-b1
Замовник:
Управління освіти Бахмутської міської ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
02142796
-
Контактна особа:
Ірина Щукіна +380627441538 tender@osvita.bahmutrada.gov.ua
-
Адреса:
84500, Україна, Донецька область, м.Бахмут, вул. Горбатова, 42
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Постачальник:
ФОП "ШОРОХОВ ІВАН ВАСИЛЬОВИЧ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
2027621017
-
Контактна особа:
Иван Шорохов +380501759169 sh.ivan1955@yandex.ua
-
Адреса:
84500, Україна, Донецька область, місто Артемівськ,, ВУЛИЦЯ РАДЯНСЬКА, будинок 35, квартира 30
Класифікатор ДК 021:2015:
15610000-7 Продукція борошномельно-круп'яної промисловостіАналіз за цим CPV
Номер договору:
179
Дата підписання:
06.04.2020 11:40
Період дії договору:
06.04.2020 00:00 - 31.03.2021 00:00
Сума договору:
416 707.69 UAH без ПДВ
Оплачено:
416 707.69 UAH без ПДВ
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
ДК 021:2015 15610000-7 Продукція борошномельно-круп'яної промисловості (крупа гречана)
Кількість
4000 кілограм
Період постачання
до 31.12.2020
Місце постачання
Відповідно до документації
ДК 021:2015 15610000-7 Продукція борошномельно-круп'яної промисловості (крупа рисова)
Кількість
3500 кілограм
Період постачання
до 31.12.2020
Місце постачання
Відповідно до документації
ДК 021:2015 15610000-7 Продукція борошномельно-круп'яної промисловості (крупа манна)
Кількість
2008 кілограм
Період постачання
до 31.12.2020
Місце постачання
Відповідно до документації
ДК 021:2015 15610000-7 Продукція борошномельно-круп'яної промисловості ( крупа ячна)
Кількість
2000 кілограм
Період постачання
до 31.12.2020
Місце постачання
Відповідно до документації
ДК 021:2015 15610000-7 Продукція борошномельно-круп'яної промисловості ( крупа пшенична)
Кількість
2400 кілограм
Період постачання
до 31.12.2020
Місце постачання
Відповідно до документації
ДК 021:2015 15610000-7 Продукція борошномельно-круп'яної промисловості ( крупа перлова)
Кількість
2000 кілограм
Період постачання
до 31.12.2020
Місце постачання
Відповідно до документації
ДК 021:2015 15610000-7 Продукція борошномельно-круп'яної промисловості ( крупа пшоно)
Кількість
3800 кілограм
Період постачання
до 31.12.2020
Місце постачання
Відповідно до документації
ДК 021:2015 15610000-7 Продукція борошномельно-круп'яної промисловості (вівсяні пластівці)
Кількість
2000 кілограм
Період постачання
до 31.12.2020
Місце постачання
Відповідно до документації
ДК 021:2015 15610000-7 Продукція борошномельно-круп'яної промисловості (борошно пшеничне)
Кількість
12000 кілограм
Період постачання
до 31.12.2020
Місце постачання
Відповідно до документації
Внесені зміни
- Зміна №1 Додаткова угода № 1 до договору 179
- Зміна №2 Додаткова угода № 2 до договору 179
- Зміна №3 Додаткова угода № 3 до договору 179
- Зміна №4 Додаткова угода № 3
- Зменшення обсягів закупівлі, зокрема з урахуванням фактичного обсягу видатків замовника
Номер:
969fe4652ea04eb48e40c884b64ed9a3
Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
Опис змін, що внесені до істотних умов договору:
зменшення обсягів закупівлі, зокрема з урахуванням фактичного обсягу видатків замовника
Номер додаткової угоди:
Додаткова угода № 1 до договору 179
Дата внесення змін до договору:
29.12.2020 20:25
Статус:
Опубліковано
- Покращення якості предмета закупівлі, за умови що таке покращення не призведе до збільшення суми, визначеної в договорі про закупівлю
Номер:
e9269cfce75343c6af7f3db92b4741b7
Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
Опис змін, що внесені до істотних умов договору:
покращення якості предмета закупівлі, за умови що таке покращення не призведе до збільшення суми, визначеної в договорі про закупівлю
Номер додаткової угоди:
Додаткова угода № 2 до договору 179
Дата внесення змін до договору:
29.12.2020 21:00
Статус:
Опубліковано
- Дія договору про закупівлю може бути продовжена на строк, достатній для проведення процедури закупівлі/спрощеної закупівлі на початку наступного року в обсязі, що не перевищує 20 відсотків суми, визначеної в початковому договорі про закупівлю, укладеному в попередньому році, якщо видатки на досягнення цієї цілі затверджено в установленому порядку
Номер:
f8f68656b575402a9597920c869cb865
Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
Опис змін, що внесені до істотних умов договору:
дія договору про закупівлю може бути продовжена на строк, достатній для проведення процедури закупівлі/спрощеної закупівлі на початку наступного року в обсязі, що не перевищує 20 відсотків суми, визначеної в початковому договорі про закупівлю, укладеному в попередньому році, якщо видатки на досягнення цієї цілі затверджено в установленому порядку
Номер додаткової угоди:
Додаткова угода № 3 до договору 179
Дата внесення змін до договору:
30.12.2020 10:11
Статус:
Опубліковано
- Дія договору про закупівлю може бути продовжена на строк, достатній для проведення процедури закупівлі/спрощеної закупівлі на початку наступного року в обсязі, що не перевищує 20 відсотків суми, визначеної в початковому договорі про закупівлю, укладеному в попередньому році, якщо видатки на досягнення цієї цілі затверджено в установленому порядку
Номер:
662bd2f377494989a98559d2136c8001
Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
Опис змін, що внесені до істотних умов договору:
дія договору про закупівлю може бути продовжена на строк, достатній для проведення процедури закупівлі/спрощеної закупівлі на початку наступного року в обсязі, що не перевищує 20 відсотків суми, визначеної в початковому договорі про закупівлю, укладеному в попередньому році, якщо видатки на досягнення цієї цілі затверджено в установленому порядку
Номер додаткової угоди:
Додаткова угода № 3
Дата внесення змін до договору:
30.12.2020 14:43
Статус:
Опубліковано