-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Копчена риба, риба холодного копчення, оселедець без голови
Тендер Prozorro UA-2020-03-03-004486-a
Джерело фінансування закупівлі: кошти підприємства.
Завершена
58 985.00
UAH без ПДВ
мін. крок: 1% або 589.00 UAH
мін. крок: 1% або 589.00 UAH
Номер:
fd3b55c63cc24f82afcad4d7b31b5910
Внутрішній номер закупівлі:
4584194
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2020-03-03-004486-a
Замовник:
РЕГІОНАЛЬНА ФІЛІЯ "ЛЬВІВСЬКА ЗАЛІЗНИЦЯ" АКЦІОНЕРНОГО ТОВАРИСТВА "УКРАЇНСЬКА ЗАЛІЗНИЦЯ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
40081195
-
Адреса:
79007, Україна, Львівська область, Львів, Галицький р-н, вул. Гоголя, буд. 1
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Контактна особа:
Порохнавець Оксана Михайлівна (032)226-19-80 elzakup.nh@railway.lviv.ua http://railway.lviv.ua/
Класифікатор ДК 021:2015:
15230000-9 Сушена чи солена риба; риба в розсолі; копчена рибаАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
58 985.00 UAH без ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
589.00 UAH
Період уточнення:
03.03.2020 16:33 - 09.03.2020 17:00
Період прийому пропозицій:
03.03.2020 16:33 - 19.03.2020 17:00
Аукціон:
20.03.2020 12:56 - 20.03.2020 13:17
Період кваліфікації:
20.03.2020 13:17 - 27.03.2020 09:28
Період завантаження договору:
20.03.2020 13:17 - 09.04.2020 13:17
Умови оплати:
поставка товару - 100%
- Подіяпоставка товару
- ОписДжерело фінансування закупівлі: кошти підприємства. ПОРЯДОК ЗДІЙСНЕННЯ ОПЛАТИ: Розрахунки проводяться у безготівковій формі: Для платників ПДВ: - за наявності підписаного сторонами цього договору акта приймання-передачі товару, видаткової накладної, товарно-транспортної накладної оплата здійснюється Покупцем протягом 30 (тридцяти) банківських днів з дати реєстрації Постачальником податкової накладної/розрахунку коригування в Єдиному реєстрі податкових накладних, оформленої та зареєстрованої згідно вимог чинного законодавства. Для неплатників ПДВ: - Покупець здійснює оплату протягом 30 (тридцяти) банківських днів від дати підписання акта приймання-передачі товару, видаткової накладної, товаро- транспортної накладної.. Усі платіжні документи за договором оформлюються з дотриманням законодавства. Постачальник надсилає Покупцеві рахунок протягом 3 (трьох) банківських днів з дня поставки товару. Датою оплати вважається дата перерахування Покупцем коштів на рахунок Постачальника.
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях30 банківські дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Масляна холодного копчення
Кількість
35 кілограм
Період постачання
до 31.12.2020
Сьомга холодного копчення
Кількість
50 кілограм
Період постачання
до 31.12.2020
Оселедець солоний без голови
Кількість
50 кілограм
Період постачання
до 31.12.2020
Оселедець солоний без голови
Кількість
20 кілограм
Період постачання
до 31.12.2020
Результати торгів
Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ТОВ "ТОРГОВИЙ ДІМ "БІЗНЕС-ЦЕНТР"
Оскарження: 20.03.2020 13:17 - 07.04.2020 01:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
43272454
-
Контактна особа:
Олександра Гиз-Петришин +380977032151 tdbiznescentr@gmail.com
-
Адреса:
80043, Україна, Львівська область, місто Львів, ПРОСПЕКТ ЧЕРВОНОЇ КАЛИНИ, будинок 123, квартира 54
Оскарження: 20.03.2020 13:17 - 07.04.2020 01:00
Початкова пропозиція
58 922.10 UAH без ПДВ
Підсумкова пропозиція
58 922.10 UAH без ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
27.03.2020 09:28
Документи
49
Скарги
0
ФОП "ФЕДУНЬ ГАЛИНА ІВАНІВНА"
×
-
Код ЄДРПОУ:
2515517848
-
Контактна особа:
Галина Федунь +380938255142 fedun.gal@gmail.com
-
Адреса:
81110, Україна, Львівська область, Пустомитівський район, село Зимна Вода, ВУЛИЦЯ ЛЬВІВСЬКА, будинок 100В
Початкова пропозиція
58 925.00 UAH без ПДВ
Підсумкова пропозиція
58 925.00 UAH без ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Документи
20
Скарги
0
Контракти
Номер:
32f42261af5e4f989f2b2bbc624c4d0f
Ідентифікатор договору:
UA-2020-03-03-004486-a-a1
Постачальник:
ТОВ "ТОРГОВИЙ ДІМ "БІЗНЕС-ЦЕНТР"
×
-
Код ЄДРПОУ:
43272454
-
Контактна особа:
Олександра Гиз-Петришин +380977032151 tdbiznescentr@gmail.com
-
Адреса:
80043, Україна, Львівська область, місто Львів, ПРОСПЕКТ ЧЕРВОНОЇ КАЛИНИ, будинок 123, квартира 54
Номер договору:
Л/НХ-20173/НЮ
Сума договору:
58 922.10 UAH без ПДВ
Період дії договору:
13.04.2020 00:00 - 31.12.2020 00:00
Дата підписання:
13.04.2020 00:00
Статус:
Виконаний