-
Відкриті торги
-
КЕП
Копчена риба, риба холодного копчення, оселедець без голови
Оголошено тендер
70 782.00
UAH
Номер:
42f62c96e8d74068a9d9a409dce392a0
Ідентифікатор плану:
UA-P-2019-12-16-002555-c
Тип процедури:
Відкриті торги
Закупівельник:
РЕГІОНАЛЬНА ФІЛІЯ "ЛЬВІВСЬКА ЗАЛІЗНИЦЯ" АКЦІОНЕРНОГО ТОВАРИСТВА "УКРАЇНСЬКА ЗАЛІЗНИЦЯ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
40081195
Замовник:
РЕГІОНАЛЬНА ФІЛІЯ "ЛЬВІВСЬКА ЗАЛІЗНИЦЯ" АКЦІОНЕРНОГО ТОВАРИСТВА "УКРАЇНСЬКА ЗАЛІЗНИЦЯ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
40081195
Очікувана вартість:
70 782.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Копчена риба, риба холодного копчення, оселедець без голови
Примітки:
ТМЦ-НХП
Річний план закупівлі на:
2020
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Грудень 2019
Класифікатор ДК 021:2015:
15230000-9 Сушена чи солена риба; риба в розсолі; копчена риба
Дата опублікування:
16.12.2019 15:48
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
Опис
Сума70 782.00 UAH