-
Відкриті торги
-
КЕП
Копчена риба, риба холодного копчення, оселедець без голови
Джерело фінансування закупівлі: кошти підприємства.
58 922.10
UAH без ПДВ
Номер:
32f42261af5e4f989f2b2bbc624c4d0f
Ідентифікатор договору:
UA-2020-03-03-004486-a-a1
Замовник:
РЕГІОНАЛЬНА ФІЛІЯ "ЛЬВІВСЬКА ЗАЛІЗНИЦЯ" АКЦІОНЕРНОГО ТОВАРИСТВА "УКРАЇНСЬКА ЗАЛІЗНИЦЯ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
40081195
-
Контактна особа:
Порохнавець Оксана Михайлівна (032)226-19-80 elzakup.nh@railway.lviv.ua http://railway.lviv.ua/
-
Адреса:
79007, Україна, Львівська область, Львів, Галицький р-н, вул. Гоголя, буд. 1
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Постачальник:
ТОВ "ТОРГОВИЙ ДІМ "БІЗНЕС-ЦЕНТР"
×
-
Код ЄДРПОУ:
43272454
-
Контактна особа:
Олександра Гиз-Петришин +380977032151 tdbiznescentr@gmail.com
-
Адреса:
80043, Україна, Львівська область, місто Львів, ПРОСПЕКТ ЧЕРВОНОЇ КАЛИНИ, будинок 123, квартира 54
Класифікатор ДК 021:2015:
15230000-9 Сушена чи солена риба; риба в розсолі; копчена рибаАналіз за цим CPV
Опис:
Джерело фінансування закупівлі: кошти підприємства.
Номер договору:
Л/НХ-20173/НЮ
Дата підписання:
13.04.2020 00:00
Період дії договору:
13.04.2020 00:00 - 31.12.2020 00:00
Сума договору:
58 922.10 UAH без ПДВ
Оплачено:
6 910.41 UAH без ПДВ
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Масляна холодного копчення
Кількість
35 кілограм
Період постачання
до 31.12.2020
Сьомга холодного копчення
Кількість
50 кілограм
Період постачання
до 31.12.2020
Оселедець солоний без голови
Кількість
50 кілограм
Період постачання
до 31.12.2020
Оселедець солоний без голови
Кількість
20 кілограм
Період постачання
до 31.12.2020