• Відкриті торги
  • Безлотова
  • КЕП

Охоронні послуги (Послуги з фізичної охорони території, сільськогосподарські угіддя та об'єкти ВП НУБіП України "Ніжинський агротехнічний інститут")

Охоронні послуги (Послуги з фізичної охорони території, сільськогосподарські угіддя та об'єкти ВП НУБіП України "Ніжинський агротехнічний інститут") Джерело фінансування: кошти Державного бюджету України

Завершена

850 000.00 UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 8 500.00 UAH
Номер: f93554df2cf1468185256ee4e455b796
Внутрішній номер закупівлі: 4583798
Ідентифікатор закупівлі: UA-2020-03-03-004223-a   
Замовник: Відокремлений підрозділ Національного університету біоресурсів і природокористування України "Ніжинський агротехнічний інститут"
Контактна особа: Демчук Ірина Олександрівна ,380463125381 nati_smolovyk_t@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015: 79710000-4 Охоронні послугиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Послуги
Очікувана вартість: 850 000.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону: 8 500.00 UAH
Період уточнення: 03.03.2020 16:08 - 09.03.2020 10:00
Період прийому пропозицій: 03.03.2020 16:08 - 19.03.2020 10:00
Аукціон: 20.03.2020 14:50 - 20.03.2020 15:11
Період кваліфікації: 20.03.2020 15:11 - 24.03.2020 15:23
Період завантаження договору: 23.03.2020 18:02 - 12.04.2020 18:02
Умови оплати:
надання послуг - 100%

Тендерна документація

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Охоронні послуги (Послуги з фізичної охорони території, сільськогосподарські угіддя та об'єкти ВП НУБіП України "Ніжинський агротехнічний інститут")
Код ДК 021:2015: 79710000-4 Охоронні послуги
Кількість 1 послуга
Період постачання до 31.12.2020
Місце постачання 16600, Україна, Чернігівська область, Ніжин, вул.Індустріальна, 42 На карті

Результати торгів

Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ТОВ "ННСО"

Оскарження: 20.03.2020 15:11 - 03.04.2020 01:00
Початкова пропозиція 841 632.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
841 632.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Відхилено
23.03.2020 18:02
Документи 28
Скарги 0
ТОВ Рись

Оскарження: 23.03.2020 18:02 - 04.04.2020 01:00
Початкова пропозиція 849 857.04 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
849 857.04 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
24.03.2020 15:23
Документи 42
Скарги 0

Контракти

Номер: 3da967abc06745518da599c2d3b3d5fe
Ідентифікатор договору: UA-2020-03-03-004223-a-a1
Постачальник: ТОВ Рись
Номер договору: 84
Сума договору: 846 658.08 UAH без ПДВ
Період дії договору: 06.04.2020 00:00 - 31.03.2021 00:00
Дата підписання: 06.04.2020 14:00
Статус:
Виконаний
p7s
sign.p7s
pdf
Д.у. 1.pdf
p7s
sign.p7s
pdf
Д.у. 2.pdf
p7s
sign.p7s
p7s
sign.p7s
p7s
sign.p7s
p7s
sign.p7s