-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Охоронні послуги (Послуги з фізичної охорони території, сільськогосподарські угіддя та об'єкти ВП НУБіП України "Ніжинський агротехнічний інститут")
Тендер Prozorro UA-2020-03-03-004223-a
Охоронні послуги (Послуги з фізичної охорони території, сільськогосподарські угіддя та об'єкти ВП НУБіП України "Ніжинський агротехнічний інститут") Джерело фінансування: кошти Державного бюджету України
Завершена
850 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 8 500.00 UAH
мін. крок: 1% або 8 500.00 UAH
Період оскарження:
03.03.2020 16:08 - 15.03.2020 00:00
Нічого не знайдено.