-
Відкриті торги
-
КЕП
Охоронні послуги (Послуги з фізичної охорони території, сільськогосподарські угіддя та об'єкти ВП НУБіП України "Ніжинський агротехнічний інститут")
Охоронні послуги (Послуги з фізичної охорони території, сільськогосподарські угіддя та об'єкти ВП НУБіП України "Ніжинський агротехнічний інститут")
846 658.08
UAH без ПДВ
Номер:
3da967abc06745518da599c2d3b3d5fe
Ідентифікатор договору:
UA-2020-03-03-004223-a-a1
Замовник:
Відокремлений підрозділ Національного університету біоресурсів і природокористування України "Ніжинський агротехнічний інститут"
×
-
Код ЄДРПОУ:
34492238
-
Контактна особа:
Демчук Ірина Олександрівна ,380463125381 nati_smolovyk_t@ukr.net
-
Адреса:
16600, Україна, Чернігівська область, Ніжин, вул. Шевченка, 10
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Постачальник:
ТОВ Рись
×
-
Код ЄДРПОУ:
32170416
-
Контактна особа:
Костриця Руслан Іванович +380674616661 bezpeka.rys@gmail.com
-
Адреса:
16600, Україна, Чернігівська область, Ніжин, провулок Ветеринарний, 27
Класифікатор ДК 021:2015:
79710000-4 Охоронні послугиАналіз за цим CPV
Опис:
Охоронні послуги (Послуги з фізичної охорони території, сільськогосподарські угіддя та об'єкти ВП НУБіП України "Ніжинський агротехнічний інститут")
Номер договору:
84
Дата підписання:
06.04.2020 14:00
Період дії договору:
06.04.2020 00:00 - 31.03.2021 00:00
Сума договору:
846 658.08 UAH без ПДВ
Оплачено:
846 658.08 UAH без ПДВ
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Охоронні послуги (Послуги з фізичної охорони території, сільськогосподарські угіддя та об'єкти ВП НУБіП України "Ніжинський агротехнічний інститут")
Кількість
1 послуга
Період постачання
до 31.12.2020
Внесені зміни
- Зменшення обсягів закупівлі, зокрема з урахуванням фактичного обсягу видатків замовника
Номер:
6c8a504640bf4341837578efab775baf
Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
Опис змін, що внесені до істотних умов договору:
зменшення обсягів закупівлі, зокрема з урахуванням фактичного обсягу видатків замовника
Номер додаткової угоди:
1
Дата внесення змін до договору:
30.12.2020 09:00
Статус:
Опубліковано
- Дія договору про закупівлю може бути продовжена на строк, достатній для проведення процедури закупівлі/спрощеної закупівлі на початку наступного року в обсязі, що не перевищує 20 відсотків суми, визначеної в початковому договорі про закупівлю, укладеному в попередньому році, якщо видатки на досягнення цієї цілі затверджено в установленому порядку
Номер:
33f4b0122c7347b1a91af1b73400a43b
Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
Опис змін, що внесені до істотних умов договору:
Дія договору про закупівлю може бути продовжена на строк, достатній для проведення процедури закупівлі/спрощеної закупівлі на початку наступного року в обсязі, що не перевищує 20 відсотків суми, визначеної в початковому договорі про закупівлю, укладеному в попередньому році, якщо видатки на досягнення цієї цілі затверджено в установленому порядку.
Номер додаткової угоди:
2
Дата внесення змін до договору:
30.12.2020 09:10
Статус:
Опубліковано
- Дія договору про закупівлю може бути продовжена на строк, достатній для проведення процедури закупівлі/спрощеної закупівлі на початку наступного року в обсязі, що не перевищує 20 відсотків суми, визначеної в початковому договорі про закупівлю, укладеному в попередньому році, якщо видатки на досягнення цієї цілі затверджено в установленому порядку
Номер:
998978c4a4724377a5dfa20fa029e8f0
Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
Опис змін, що внесені до істотних умов договору:
Дія договору про закупівлю може бути продовжена на строк, достатній для проведення процедури закупівлі/спрощеної закупівлі на початку наступного року в обсязі, що не перевищує 20 відсотків суми, визначеної в початковому договорі про закупівлю, укладеному в попередньому році, якщо видатки на досягнення цієї цілі затверджено в установленому порядку.
Номер додаткової угоди:
3
Дата внесення змін до договору:
01.02.2021 11:00
Статус:
Опубліковано
- Зменшення обсягів закупівлі, зокрема з урахуванням фактичного обсягу видатків замовника
Номер:
002e87580a7d4d6aadf97b59e7f80169
Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
Опис змін, що внесені до істотних умов договору:
зменшення обсягів закупівлі, зокрема з урахуванням фактичного обсягу видатків замовника
Номер додаткової угоди:
4
Дата внесення змін до договору:
31.03.2021 09:00
Статус:
Опубліковано