-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
- 1
Засоби для догляду за малюками
Тендер Prozorro UA-2020-03-03-000907-c
Відповідно до Тендерної документації та Додатків до неї
Завершена
294 150.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 1 470.75 UAH
мін. крок: 0.5% або 1 470.75 UAH
Номер:
15ded655ee5f4b64829962a79e0c33d0
Внутрішній номер закупівлі:
4582882
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2020-03-03-000907-c
Замовник:
Ржищівський геріатричний пансіонат
×
-
Код ЄДРПОУ:
20623513
-
Адреса:
09230, Україна, Київська область, Ржищів, вул Польова,1
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Євлах Наталія +380457322269 schoka_alena@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
33750000-2 Засоби для догляду за малюкамиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
294 150.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
1 470.75 UAH
Період уточнення:
03.03.2020 15:23 - 08.03.2020 17:00
Період прийому пропозицій:
03.03.2020 15:23 - 18.03.2020 17:00
Аукціон:
19.03.2020 11:02 - 19.03.2020 11:23
Період кваліфікації:
19.03.2020 11:23 - 23.03.2020 12:10
Період завантаження договору:
19.03.2020 11:23 - 08.04.2020 11:23
Умови оплати:
поставка товару - 100%
- Подіяпоставка товару
- Описвідповідно до Тендерної документації та Додатків до неї
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях30 робочі дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Підгузки
Кількість
23790 штуки
Період постачання
23.03.2020 - 31.12.2020
Результати торгів
Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ТОВ "БЕМБІКС"
Оскарження: 19.03.2020 11:23 - 03.04.2020 01:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
39518480
-
Контактна особа:
Софія Мазур +380671880882 bembiks.torg@gmail.com
-
Адреса:
21000, Україна, Вінницька область, місто Вінниця, ВУЛИЦЯ АКАДЕМІКА ЯНГЕЛЯ, будинок 58
Оскарження: 19.03.2020 11:23 - 03.04.2020 01:00
Початкова пропозиція
293 143.62 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
293 143.62 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
23.03.2020 12:10
Документи
47
Скарги
0
ТОВ "Б-777"
×
-
Код ЄДРПОУ:
35662229
-
Контактна особа:
Павло Кудрінський +380688585037 b777trd@gmail.com
-
Адреса:
21007, Україна, Вінницька область, м. Вінниця, вул. АКАДЕМІКА ЯНГЕЛЯ, 4
Початкова пропозиція
294 053.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
294 053.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Документи
48
Скарги
0
Контракти
Номер:
5e420883438b4b76ab2ef7a797bb3f5d
Ідентифікатор договору:
UA-2020-03-03-000907-c-b1
Постачальник:
ТОВ "БЕМБІКС"
×
-
Код ЄДРПОУ:
39518480
-
Контактна особа:
Софія Мазур +380671880882 bembiks.torg@gmail.com
-
Адреса:
21000, Україна, Вінницька область, місто Вінниця, ВУЛИЦЯ АКАДЕМІКА ЯНГЕЛЯ, будинок 58
Номер договору:
71
Сума договору:
293 143.62 UAH з ПДВ
Сума договору:
273 966.00 UAH без ПДВ
Період дії договору:
03.04.2020 00:00 - 31.12.2020 00:00
Дата підписання:
03.04.2020 01:01
Статус:
Виконаний