-
Відкриті торги
-
КЕП
Засоби для догляду за малюками
Відповідно до Тендерної документації та Додатків до неї
293 143.62
UAH з ПДВ
Номер:
5e420883438b4b76ab2ef7a797bb3f5d
Ідентифікатор договору:
UA-2020-03-03-000907-c-b1
Замовник:
Ржищівський геріатричний пансіонат
×
-
Код ЄДРПОУ:
20623513
-
Контактна особа:
Євлах Наталія +380457322269 schoka_alena@ukr.net
-
Адреса:
09230, Україна, Київська область, Ржищів, вул Польова,1
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Постачальник:
ТОВ "БЕМБІКС"
×
-
Код ЄДРПОУ:
39518480
-
Контактна особа:
Софія Мазур +380671880882 bembiks.torg@gmail.com
-
Адреса:
21000, Україна, Вінницька область, місто Вінниця, ВУЛИЦЯ АКАДЕМІКА ЯНГЕЛЯ, будинок 58
Класифікатор ДК 021:2015:
33750000-2 Засоби для догляду за малюкамиАналіз за цим CPV
Опис:
Відповідно до Тендерної документації та Додатків до неї
Номер договору:
71
Дата підписання:
03.04.2020 01:01
Період дії договору:
03.04.2020 00:00 - 31.12.2020 00:00
Сума договору:
293 143.62 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 19 177.62 UAH)
Оплачено:
293 143.62 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 19 177.62 UAH)
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Підгузки
Кількість
23790 штуки
Період постачання
23.03.2020 - 31.12.2020