-
Відкриті торги
-
КЕП
Засоби для догляду за малюками (підгузники)
Оголошено тендер
294 150.00
UAH
Номер:
38f57d29dc884b5c8167e3307759ebe0
Ідентифікатор плану:
UA-P-2020-02-11-005215-c
Тип процедури:
Відкриті торги
Закупівельник:
Ржищівський геріатричний пансіонат
×
-
Код ЄДРПОУ:
20623513
Замовник:
Ржищівський геріатричний пансіонат
×
-
Код ЄДРПОУ:
20623513
Очікувана вартість:
294 150.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Засоби для догляду за малюками (підгузники)
Річний план закупівлі на:
2020
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Лютий 2020
Класифікатор ДК 021:2015:
33750000-2 Засоби для догляду за малюками
КЕКВ:
2220 Медикаменти та перев'язувальні матеріали
Дата опублікування:
11.02.2020 15:54
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Сума0.00 UAH