• Відкриті торги
  • Безлотова
  • КЕП

26.20.1 Машини обчислювальні, частини та приладдя до них ((48821000-9 Мережеві сервери ) 26.20.15-00.00 Обладнання ЛОМ та ТКМ для потреб ІТЦ)

26.20.1 Машини обчислювальні, частини та приладдя до них ((48821000-9 Мережеві сервери ) 26.20.15-00.00 Обладнання ЛОМ та ТКМ для потреб ІТЦ)

Завершена

531 070.00 UAH без ПДВ
мін. крок: 1% або 5 310.00 UAH
Номер: b06f587f50174d09a374f7f602a368e3
Внутрішній номер закупівлі: 458064
Ідентифікатор закупівлі: UA-2016-11-16-001013-b   
Замовник: Державне підприємство "Національна енергетична компанія "Укренерго"
Контактна особа: РУДЕНКО В.В. 239-46-59 sztp@nec.energy.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015: 48821000-9 Мережеві сервериАналіз за цим CPV
Очікувана вартість: 531 070.00 UAH без ПДВ
Мінімальний крок аукціону: 5 310.00 UAH
Розмір забезпечення тендерних пропозицій: 12 746.00 UAH
Період уточнення: 16.11.2016 15:31 - 22.11.2016 12:00
Період прийому пропозицій: 16.11.2016 15:31 - 02.12.2016 12:00
Аукціон: 05.12.2016 13:25 - 05.12.2016 13:52
Період кваліфікації: 05.12.2016 13:52 - 13.12.2016 15:14
Період завантаження договору: 09.12.2016 13:17 - 29.12.2016 13:17

Тендерна документація

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
26.20.1 Машини обчислювальні, частини та приладдя до них ((48821000-9 Мережеві сервери ) 26.20.15-00.00 Обладнання ЛОМ та ТКМ для потреб ІТЦ)
Код ДК 021:2015: 48821000-9 Мережеві сервери
Кількість 1 комплект
Період постачання до 31.03.2017
Місце постачання 01032, Україна, Київська обл., Київ, Симона Петлюри, 27 На карті

Результати торгів

Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
Товариство З Обмеженою Відповідальністю 'Ай Пі-Технології'

Оскарження: 05.12.2016 13:52 - 20.12.2016 00:00
Початкова пропозиція 488 722.00 UAH без ПДВ
Підсумкова пропозиція
488 722.00 UAH без ПДВ
Результати кваліфікації
Відхилено
09.12.2016 13:17
Документи 33
Скарги 0
ТОВ «ІТ-ІНТЕГРАТОР»

Оскарження: 09.12.2016 13:17 - 24.12.2016 00:00
Початкова пропозиція 528 900.00 UAH без ПДВ
Підсумкова пропозиція
505 000.00 UAH без ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
13.12.2016 15:14
Документи 15
Скарги 0
ПРИВАТНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ПРОНЕТ"
Початкова пропозиція 530 469.84 UAH без ПДВ
Підсумкова пропозиція
505 880.00 UAH без ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Документи 15
Скарги 0

Контракти

Номер: d7c2550129ef4489b5f7c372d6a3fc5f
Ідентифікатор договору: UA-2016-11-16-001013-b-c1
Постачальник: ТОВ «ІТ-ІНТЕГРАТОР»
Номер договору: 15-1/4793-16
Сума договору: 505 000.00 UAH без ПДВ
Період дії договору: 29.12.2016 00:00 - 31.03.2017 00:00
Дата підписання: 29.12.2016 00:00
Статус:
Виконаний
pdf
15_1_4793_16 від 29.12.16.pdf
pdf
Додаткова угода 1_ІТ ІНТЕГРАТОР ЛОМ ТКМ.pdf
p7s
sign.p7s
p7s
sign.p7s