-
Відкриті торги
-
КЕП
26.20.1 Машини обчислювальні, частини та приладдя до них ((48821000-9 Мережеві сервери ) 26.20.15-00.00 Обладнання ЛОМ та ТКМ для потреб ІТЦ)
26.20.1 Машини обчислювальні, частини та приладдя до них ((48821000-9 Мережеві сервери ) 26.20.15-00.00 Обладнання ЛОМ та ТКМ для потреб ІТЦ)
505 000.00
UAH без ПДВ
Номер:
d7c2550129ef4489b5f7c372d6a3fc5f
Ідентифікатор договору:
UA-2016-11-16-001013-b-c1
Замовник:
Державне підприємство "Національна енергетична компанія "Укренерго"
×
-
Код ЄДРПОУ:
00100227
-
Контактна особа:
РУДЕНКО В.В. 239-46-59 sztp@nec.energy.gov.ua
-
Адреса:
01032, Україна, Київська обл., Київ, вул. С.Петлюри, 25, м. Київ
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Постачальник:
ТОВ «ІТ-ІНТЕГРАТОР»
×
-
Код ЄДРПОУ:
31091208
-
Контактна особа:
ТОВ «ІТ-ІНТЕГРАТОР» Ekaterina.Rozdabara@it-integrator.ua http://www.itintegrator.com.ua
-
Адреса:
Украина, КИЕВСКАЯ ОБЛ., КИЕВ, вул. Костянтинівська, 73, м. Київ, 04080, Україна
Класифікатор ДК 021:2015:
48820000-2 СервериАналіз за цим CPV
Опис:
26.20.1 Машини обчислювальні, частини та приладдя до них
((48821000-9 Мережеві сервери )
26.20.15-00.00 Обладнання ЛОМ та ТКМ для потреб ІТЦ)
Номер договору:
15-1/4793-16
Дата підписання:
29.12.2016 00:00
Період дії договору:
29.12.2016 00:00 - 31.03.2017 00:00
Сума договору:
505 000.00 UAH без ПДВ
Оплачено:
505 000.00 UAH без ПДВ
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
26.20.1 Машини обчислювальні, частини та приладдя до них ((48821000-9 Мережеві сервери ) 26.20.15-00.00 Обладнання ЛОМ та ТКМ для потреб ІТЦ)
×
-
ДК 016:2010:
26.20.1 Машини обчислювальні, частини та приладдя до них
Кількість
1 комплект
Період постачання
до 31.03.2017
Внесені зміни
- Покращення якості предмета закупівлі, за умови що таке покращення не призведе до збільшення суми, визначеної в договорі про закупівлю
Номер:
b7f8a1ef4565490d9167989a6aa406f7
Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
Опис змін, що внесені до істотних умов договору:
покращення предмету закупівлі
Номер додаткової угоди:
15-1/4793-16
Дата внесення змін до договору:
07.03.2017 00:00
Статус:
Опубліковано