-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
26.20.1 Машини обчислювальні, частини та приладдя до них ((48821000-9 Мережеві сервери ) 26.20.15-00.00 Обладнання ЛОМ та ТКМ для потреб ІТЦ)
Тендер Prozorro UA-2016-11-16-001013-b
26.20.1 Машини обчислювальні, частини та приладдя до них ((48821000-9 Мережеві сервери ) 26.20.15-00.00 Обладнання ЛОМ та ТКМ для потреб ІТЦ)
Завершена
531 070.00
UAH без ПДВ
мін. крок: 1% або 5 310.00 UAH
мін. крок: 1% або 5 310.00 UAH