-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Консервовані помідори, томатна паста концентрована 25%, консервований горошок, кукурудза цукрова, огірки солені, капуста квашена, лечо, салат Любительський, ікра з кабачків, ікра з баклажанів, баклажани в аджиці, кабачки консервовані, огірки консервовані
Тендер Prozorro UA-2020-02-27-000277-b
Завершена
218 757.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 2 187.57 UAH
мін. крок: 1% або 2 187.57 UAH
Номер:
60e55b90850f4900997a100b8a6e29c6
Внутрішній номер закупівлі:
4559272
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2020-02-27-000277-b
Замовник:
Комунальна установа "Запорізький геріатричний пансіонат" Запорізької обласної ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
03188607
-
Адреса:
69104, Україна, Запорізька область, місто Запоріжжя, вулиця Європейська, будинок 13-а
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Шаламова Ірина Петрівна +380617697713 ku.zgp@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
15330000-0 Оброблені фрукти та овочіАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
218 757.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
2 187.57 UAH
Період уточнення:
27.02.2020 11:23 - 06.03.2020 11:27
Період прийому пропозицій:
27.02.2020 11:23 - 16.03.2020 11:27
Аукціон:
17.03.2020 13:09 - 17.03.2020 13:30
Період кваліфікації:
17.03.2020 13:30 - 20.03.2020 09:13
Період завантаження договору:
17.03.2020 13:30 - 06.04.2020 13:30
Умови оплати:
поставка товару - 100%
- Подіяпоставка товару
- ОписРозрахунки за Товар здійснюються у разі наявності та в межах відповідних бюджетних асигнувань в безготівковій формі шляхом перерахування грошових коштів на розрахунковий рахунок Постачальника протягом 30 календарних днів з моменту поставки Товару. Джерело фінансування закупівлі – Місцевий бюджет
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях30 календарні дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Консервовані помідори
Кількість
2250 кілограм
Період постачання
до 24.12.2020
Місце постачання
69104, Україна, Запорізька область, м. Запоріжжя, вул. Європейська, буд,13-а
На карті
Томатна паста концентрована 25%
Кількість
300 кілограм
Період постачання
до 24.12.2020
Місце постачання
69104, Україна, Запорізька область, м. Запоріжжя, вул. Європейська, буд,13-а
На карті
Консервований горошок
Кількість
105 кілограм
Період постачання
до 24.12.2020
Місце постачання
69104, Україна, Запорізька область, м. Запоріжжя, вул. Європейська, буд,13-а
На карті
Кукурудза цукрова
Кількість
105 кілограм
Період постачання
до 24.12.2020
Місце постачання
69104, Україна, Запорізька область, м. Запоріжжя, вул. Європейська, буд,13-а
На карті
Огірки солені
Кількість
400 кілограм
Період постачання
до 24.12.2020
Місце постачання
69104, Україна, Запорізька область, м. Запоріжжя, вул. Європейська, буд,13-а
На карті
Капуста квашена
Кількість
400 кілограм
Період постачання
до 24.12.2020
Місце постачання
69104, Україна, Запорізька область, м. Запоріжжя, вул. Європейська, буд,13-а
На карті
Лечо
Кількість
198 кілограм
Період постачання
до 24.12.2020
Місце постачання
69104, Україна, Запорізька область, м. Запоріжжя, вул. Європейська, буд,13-а
На карті
Салат Любительський
Кількість
506 кілограм
Період постачання
до 24.12.2020
Місце постачання
69104, Україна, Запорізька область, м. Запоріжжя, вул. Європейська, буд,13-а
На карті
Ікра з кабачків
Кількість
804 кілограм
Період постачання
до 24.12.2020
Місце постачання
69104, Україна, Запорізька область, м. Запоріжжя, вул. Європейська, буд,13-а
На карті
Ікра з баклажанів
Кількість
432 кілограм
Період постачання
до 24.12.2020
Місце постачання
69104, Україна, Запорізька область, м. Запоріжжя, вул. Європейська, буд,13-а
На карті
Баклажани в аджиці
Кількість
460 кілограм
Період постачання
до 24.12.2020
Місце постачання
69104, Україна, Запорізька область, м. Запоріжжя, вул. Європейська, буд,13-а
На карті
Кабачки консервовані
Кількість
300 кілограм
Період постачання
до 24.12.2020
Місце постачання
69104, Україна, Запорізька область, м. Запоріжжя, вул. Європейська, буд,13-а
На карті
Огірки консервовані
Кількість
1440 кілограм
Період постачання
до 24.12.2020
Місце постачання
69104, Україна, Запорізька область, м. Запоріжжя, вул. Європейська, буд,13-а
На карті
Результати торгів
Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ФОП Бойко Олександра Федорівна
Оскарження: 17.03.2020 13:30 - 31.03.2020 01:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
1995712183
-
Контактна особа:
Бойко Олександра Федорівна +380612202113 boyko212@ukr.net
-
Адреса:
69081, Україна, Запорізька область, Запоріжжя, вул. Московська б 26
Оскарження: 17.03.2020 13:30 - 31.03.2020 01:00
Початкова пропозиція
216 177.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
216 177.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
20.03.2020 09:13
Документи
17
Скарги
0
ФОП Жулінська Олена Василівна
×
-
Код ЄДРПОУ:
2588814009
-
Контактна особа:
Жулінська Олена Василівна +380959068628 2588814009@ukr.net
-
Адреса:
69065, Україна, Запорізька область, місто Запоріжжя, вул.Дудикіна,буд.9а,кв.49
Початкова пропозиція
218 552.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
218 552.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Документи
41
Скарги
0
Контракти
Номер:
c6ca46b78544452aa1579fb02fd4bf2b
Ідентифікатор договору:
UA-2020-02-27-000277-b-b1
Постачальник:
ФОП Бойко Олександра Федорівна
×
-
Код ЄДРПОУ:
1995712183
-
Контактна особа:
Бойко Олександра Федорівна +380612202113 boyko212@ukr.net
-
Адреса:
69081, Україна, Запорізька область, Запоріжжя, вул. Московська б 26
Номер договору:
44
Сума договору:
199 889.21 UAH без ПДВ
Період дії договору:
31.03.2020 01:00 - 31.12.2020 23:59
Дата підписання:
31.03.2020 01:00
Статус:
Виконаний