-
Відкриті торги
-
КЕП
Консервовані помідори, томатна паста концентрована 25%, консервований горошок, кукурудза цукрова, огірки солені, капуста квашена, лечо, салат Любительський, ікра з кабачків, ікра з баклажанів, баклажани в аджиці, кабачки консервовані, огірки консервовані
199 889.21
UAH без ПДВ
Номер:
c6ca46b78544452aa1579fb02fd4bf2b
Ідентифікатор договору:
UA-2020-02-27-000277-b-b1
Замовник:
Комунальна установа "Запорізький геріатричний пансіонат" Запорізької обласної ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
03188607
-
Контактна особа:
Шаламова Ірина Петрівна +380617697713 ku.zgp@ukr.net
-
Адреса:
69104, Україна, Запорізька область, місто Запоріжжя, вулиця Європейська, будинок 13-а
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Постачальник:
ФОП Бойко Олександра Федорівна
×
-
Код ЄДРПОУ:
1995712183
-
Контактна особа:
Бойко Олександра Федорівна +380612202113 boyko212@ukr.net
-
Адреса:
69081, Україна, Запорізька область, Запоріжжя, вул. Московська б 26
Класифікатор ДК 021:2015:
15330000-0 Оброблені фрукти та овочіАналіз за цим CPV
Номер договору:
44
Дата підписання:
31.03.2020 01:00
Період дії договору:
31.03.2020 01:00 - 31.12.2020 23:59
Сума договору:
199 889.21 UAH без ПДВ
Оплачено:
199 889.21 UAH без ПДВ
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Консервовані помідори
Кількість
2250 кілограм
Період постачання
до 24.12.2020
Місце постачання
69104, Україна, Запорізька область, м. Запоріжжя, вул. Європейська, буд,13-а
На карті
Томатна паста концентрована 25%
Кількість
299.63 кілограм
Період постачання
до 24.12.2020
Місце постачання
69104, Україна, Запорізька область, м. Запоріжжя, вул. Європейська, буд,13-а
На карті
Консервований горошок
Кількість
104.55 кілограм
Період постачання
до 24.12.2020
Місце постачання
69104, Україна, Запорізька область, м. Запоріжжя, вул. Європейська, буд,13-а
На карті
Кукурудза цукрова
Кількість
105 кілограм
Період постачання
до 24.12.2020
Місце постачання
69104, Україна, Запорізька область, м. Запоріжжя, вул. Європейська, буд,13-а
На карті
Огірки солені
Кількість
400 кілограм
Період постачання
до 24.12.2020
Місце постачання
69104, Україна, Запорізька область, м. Запоріжжя, вул. Європейська, буд,13-а
На карті
Капуста квашена
Кількість
400 кілограм
Період постачання
до 24.12.2020
Місце постачання
69104, Україна, Запорізька область, м. Запоріжжя, вул. Європейська, буд,13-а
На карті
Лечо
Кількість
197.55 кілограм
Період постачання
до 24.12.2020
Місце постачання
69104, Україна, Запорізька область, м. Запоріжжя, вул. Європейська, буд,13-а
На карті
Салат Любительський
Кількість
505.74 кілограм
Період постачання
до 24.12.2020
Місце постачання
69104, Україна, Запорізька область, м. Запоріжжя, вул. Європейська, буд,13-а
На карті
Ікра з кабачків
Кількість
803.76 кілограм
Період постачання
до 24.12.2020
Місце постачання
69104, Україна, Запорізька область, м. Запоріжжя, вул. Європейська, буд,13-а
На карті
Ікра з баклажанів
Кількість
432 кілограм
Період постачання
до 24.12.2020
Місце постачання
69104, Україна, Запорізька область, м. Запоріжжя, вул. Європейська, буд,13-а
На карті
Баклажани в аджиці
Кількість
33.12 кілограм
Період постачання
до 24.12.2020
Місце постачання
69104, Україна, Запорізька область, м. Запоріжжя, вул. Європейська, буд,13-а
На карті
Кабачки консервовані
Кількість
300 кілограм
Період постачання
до 24.12.2020
Місце постачання
69104, Україна, Запорізька область, м. Запоріжжя, вул. Європейська, буд,13-а
На карті
Огірки консервовані
Кількість
1440 кілограм
Період постачання
до 24.12.2020
Місце постачання
69104, Україна, Запорізька область, м. Запоріжжя, вул. Європейська, буд,13-а
На карті
Внесені зміни
- Зменшення обсягів закупівлі, зокрема з урахуванням фактичного обсягу видатків замовника
Номер:
d36b25cc800a4241806abe4f1ebb667a
Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
Опис змін, що внесені до істотних умов договору:
Керуючись пункту 1, частини 4, статті 36 Закону України “Про публічні закупівлі” (із змінами та доповненнями) (далі – Закон) та пунктом 1.3 розділу I, пунктом 3.2, розділу ІІІ Договору №44 від 31 березня 2020 року (Далі - Договір), Цивільним кодексом України, Господарським кодексом України, Сторони домовились зменшити суму договору на 16287,79 грн. (шістнадцять тисяч двісті вісімдесят сім грн. 79коп.), та зменшити обсяг закупівлі – 428,65кг.
Номер додаткової угоди:
1
Дата внесення змін до договору:
07.12.2020 00:00
Статус:
Опубліковано