-
Відкриті торги
-
КЕП
Консервовані помідори, томатна паста концентрована 25%, консервований горошок, кукурудза цукрова, огірки солені, капуста квашена, лечо, салат Любительський, ікра з кабачків, ікра з баклажанів, баклажани в аджиці, кабачки консервовані, огірки консервовані
Оголошено тендер
218 757.00
UAH
Номер:
f8facaadedbe42e99d5dbaf7edc96cc7
Ідентифікатор плану:
UA-P-2020-02-26-000236-c
Тип процедури:
Відкриті торги
Закупівельник:
Комунальна установа "Запорізький геріатричний пансіонат" Запорізької обласної ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
03188607
Замовник:
Комунальна установа "Запорізький геріатричний пансіонат" Запорізької обласної ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
03188607
Очікувана вартість:
218 757.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Консервовані помідори, томатна паста концентрована 25%, консервований горошок, кукурудза цукрова, огірки солені, капуста квашена, лечо, салат Любительський, ікра з кабачків, ікра з баклажанів, баклажани в аджиці, кабачки консервовані, огірки консервовані
Примітки:
Затверджено рішенням тендерного комітету від 26.02.2020 року, Протокол №162
Річний план закупівлі на:
2020
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Лютий 2020
Класифікатор ДК 021:2015:
15330000-0 Оброблені фрукти та овочі
КЕКВ:
2230 Продукти харчування
Дата опублікування:
26.02.2020 08:41
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Сума218 757.00 UAH