-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Повидло, джем, суміш сухофруктів, родзинки
Тендер Prozorro UA-2020-02-25-000049-b
Завершена
223 608.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 2 236.08 UAH
мін. крок: 1% або 2 236.08 UAH
Номер:
25748d4251e94c0a97501c87d40188ed
Внутрішній номер закупівлі:
4542116
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2020-02-25-000049-b
Замовник:
Комунальна установа "Запорізький геріатричний пансіонат" Запорізької обласної ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
03188607
-
Адреса:
69104, Україна, Запорізька область, місто Запоріжжя, вулиця Європейська, будинок 13-а
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Шаламова Ірина Петрівна +380617697713 ku.zgp@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
15330000-0 Оброблені фрукти та овочіАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
223 608.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
2 236.08 UAH
Період уточнення:
25.02.2020 08:46 - 02.03.2020 08:51
Період прийому пропозицій:
25.02.2020 08:46 - 12.03.2020 08:51
Аукціон:
13.03.2020 13:29 - 13.03.2020 13:56
Період кваліфікації:
13.03.2020 13:56 - 18.03.2020 15:26
Період завантаження договору:
13.03.2020 13:56 - 02.04.2020 13:56
Умови оплати:
поставка товару - 100%
- Подіяпоставка товару
- ОписРозрахунки за Товар здійснюються у разі наявності та в межах відповідних бюджетних асигнувань в безготівковій формі шляхом перерахування грошових коштів на розрахунковий рахунок Постачальника протягом 30 календарних днів з моменту поставки Товару. Джерело фінансування закупівлі – Місцевий бюджет
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях30 календарні дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Повидло
Кількість
3050 кілограм
Період постачання
до 24.12.2020
Місце постачання
69104, Україна, Запорізька область, м. Запоріжжя, вул. Європейська, буд.13-а
На карті
Джем
Кількість
800 кілограм
Період постачання
до 24.12.2020
Місце постачання
69104, Україна, Запорізька область, м. Запоріжжя, вул. Європейська, буд.13-а
На карті
Суміш сухофруктів
Кількість
1390 кілограм
Період постачання
до 24.12.2020
Місце постачання
69104, Україна, Запорізька область, м. Запоріжжя, вул. Європейська, буд.13-а
На карті
Родзинки
Кількість
150 кілограм
Період постачання
до 24.12.2020
Місце постачання
69104, Україна, Запорізька область, м. Запоріжжя, вул. Європейська, буд.13-а
На карті
Результати торгів
Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ФОП Бойко Олександра Федорівна
Оскарження: 13.03.2020 13:56 - 29.03.2020 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
1995712183
-
Контактна особа:
Бойко Олександра Федорівна +380612202113 boyko212@ukr.net
-
Адреса:
69081, Україна, Запорізька область, Запоріжжя, вул. Московська б 26
Оскарження: 13.03.2020 13:56 - 29.03.2020 00:00
Початкова пропозиція
204 640.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
204 640.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
18.03.2020 15:26
Документи
17
Скарги
0
ТОВ ЗАПОРІЖІНВЕСТТОРГ
×
-
Код ЄДРПОУ:
41033603
-
Контактна особа:
Ляшенко Дмитро Сергійович +380965507117 suprundmitrij@ukr.net
-
Адреса:
69104, Україна, Запорізька область, місто Запоріжжя, вул.Чумаченка буд.31,кв.43
Початкова пропозиція
217 500.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
217 500.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Документи
4
Скарги
0
ФОП Жулінська Олена Василівна
×
-
Код ЄДРПОУ:
2588814009
-
Контактна особа:
Жулінська Олена Василівна +380959068628 2588814009@ukr.net
-
Адреса:
69065, Україна, Запорізька область, місто Запоріжжя, вул.Дудикіна,буд.9а,кв.49
Початкова пропозиція
222 305.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
222 305.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Документи
34
Скарги
0
Контракти
Номер:
6e131d2681e94121a53e70400bad8de1
Ідентифікатор договору:
UA-2020-02-25-000049-b-a1
Постачальник:
ФОП Бойко Олександра Федорівна
×
-
Код ЄДРПОУ:
1995712183
-
Контактна особа:
Бойко Олександра Федорівна +380612202113 boyko212@ukr.net
-
Адреса:
69081, Україна, Запорізька область, Запоріжжя, вул. Московська б 26
Номер договору:
42
Сума договору:
204 640.00 UAH без ПДВ
Період дії договору:
30.03.2020 00:00 - 31.12.2020 23:59
Дата підписання:
30.03.2020 00:00
Статус:
Виконаний