-
Відкриті торги
-
КЕП
Повидло, джем, суміш сухофруктів, родзинки
Оголошено тендер
223 608.00
UAH
Номер:
7b786ed61ff8429ea1f1b1fba6329617
Ідентифікатор плану:
UA-P-2020-02-20-000043-c
Тип процедури:
Відкриті торги
Закупівельник:
Комунальна установа "Запорізький геріатричний пансіонат" Запорізької обласної ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
03188607
Замовник:
Комунальна установа "Запорізький геріатричний пансіонат" Запорізької обласної ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
03188607
Очікувана вартість:
223 608.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Повидло, джем, суміш сухофруктів, родзинки
Примітки:
Затверджено рішенням тендерного комітету від 20.02.2020 рік, Протокол №134
Річний план закупівлі на:
2020
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Лютий 2020
Класифікатор ДК 021:2015:
15330000-0 Оброблені фрукти та овочі
КЕКВ:
2230 Продукти харчування
Дата опублікування:
20.02.2020 08:17
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Сума223 608.00 UAH