-
Відкриті торги
-
КЕП
Повидло, джем, суміш сухофруктів, родзинки
204 640.00
UAH без ПДВ
Номер:
6e131d2681e94121a53e70400bad8de1
Ідентифікатор договору:
UA-2020-02-25-000049-b-a1
Замовник:
Комунальна установа "Запорізький геріатричний пансіонат" Запорізької обласної ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
03188607
-
Контактна особа:
Шаламова Ірина Петрівна +380617697713 ku.zgp@ukr.net
-
Адреса:
69104, Україна, Запорізька область, місто Запоріжжя, вулиця Європейська, будинок 13-а
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Постачальник:
ФОП Бойко Олександра Федорівна
×
-
Код ЄДРПОУ:
1995712183
-
Контактна особа:
Бойко Олександра Федорівна +380612202113 boyko212@ukr.net
-
Адреса:
69081, Україна, Запорізька область, Запоріжжя, вул. Московська б 26
Класифікатор ДК 021:2015:
15330000-0 Оброблені фрукти та овочіАналіз за цим CPV
Номер договору:
42
Дата підписання:
30.03.2020 00:00
Період дії договору:
30.03.2020 00:00 - 31.12.2020 23:59
Сума договору:
204 640.00 UAH без ПДВ
Оплачено:
204 640.00 UAH без ПДВ
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Повидло
Кількість
3050 кілограм
Період постачання
до 24.12.2020
Місце постачання
69104, Україна, Запорізька область, м. Запоріжжя, вул. Європейська, буд.13-а
На карті
Джем
Кількість
800 кілограм
Період постачання
до 24.12.2020
Місце постачання
69104, Україна, Запорізька область, м. Запоріжжя, вул. Європейська, буд.13-а
На карті
Суміш сухофруктів
Кількість
1390 кілограм
Період постачання
до 24.12.2020
Місце постачання
69104, Україна, Запорізька область, м. Запоріжжя, вул. Європейська, буд.13-а
На карті
Родзинки
Кількість
150 кілограм
Період постачання
до 24.12.2020
Місце постачання
69104, Україна, Запорізька область, м. Запоріжжя, вул. Європейська, буд.13-а
На карті