-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Оптимізація маршрутної мережі громадського транспорту м. Краматорська
Тендер Prozorro UA-2020-02-21-001814-b
Завершена
300 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 1 500.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 1 500.00 UAH
Номер:
0166cbedd7a04bf28ece4a3609266909
Внутрішній номер закупівлі:
4531189
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2020-02-21-001814-b
Замовник:
Відділ транспорту, зв'язку та енергетики Краматорської міської ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
40480762
-
Адреса:
84313, Україна, Донецька область, місто Краматорськ, БУЛЬВАР МАШИНОБУДІВНИКІВ, будинок 23
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Марина Нечаєва +30990881269 transenergo@krm.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
73110000-6 Дослідницькі послугиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
300 000.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
1 500.00 UAH
Період уточнення:
21.02.2020 13:44 - 29.02.2020 12:00
Період прийому пропозицій:
21.02.2020 13:44 - 10.03.2020 12:00
Аукціон:
11.03.2020 13:15 - 11.03.2020 13:36
Період кваліфікації:
11.03.2020 13:36 - 17.03.2020 13:38
Період завантаження договору:
11.03.2020 13:36 - 31.03.2020 13:36
Умови оплати:
виконання робіт - 100%
- Подіявиконання робіт
- ОписОплата виконаних робіт здійснюється в 3-х денний термін після підписання Замовником актів виконаних робіт.
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях3 робочі дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Оптимізація маршрутної мережі громадського транспорту м. Краматорська
Кількість
1 послуга
Період постачання
до 30.09.2020
Результати торгів
Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
Товариство з обмеженою відповідальністю "А+С Україна"
Оскарження: 11.03.2020 13:36 - 28.03.2020 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
35634432
-
Контактна особа:
Беспалов Дмитро Олександрович 380442281082, 380679435119 dmitry.bespalov@me.com
-
Адреса:
01033, Україна, м. Київ, м. Київ, вулиця Володимирська 97/37
Оскарження: 11.03.2020 13:36 - 28.03.2020 00:00
Початкова пропозиція
248 000.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
232 000.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
17.03.2020 13:38
Документи
42
Скарги
0
ХАРКІВСЬКИЙ НАЦІОНАЛЬНИЙ АВТОМОБІЛЬНО-ДОРОЖНІЙ УНІВЕРСИТЕТ
×
-
Код ЄДРПОУ:
02071168
-
Контактна особа:
ХАРКІВСЬКИЙ НАЦІОНАЛЬНИЙ АВТОМОБІЛЬНО-ДОРОЖНІЙ УНІВЕРСИТЕТ 0577073783 lion_khadi@ukr.net
-
Адреса:
Украина, Харьковская область, Харьков, 61002, Харківська обл., місто Харків, ВУЛИЦЯ ЯРОСЛАВА МУДРОГО, будинок 25
Початкова пропозиція
249 600.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
233 400.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Документи
20
Скарги
0
Контракти
Номер:
476631d33eb848b68f7483549bf7d10a
Ідентифікатор договору:
UA-2020-02-21-001814-b-b1
Постачальник:
Товариство з обмеженою відповідальністю "А+С Україна"
×
-
Код ЄДРПОУ:
35634432
-
Контактна особа:
Беспалов Дмитро Олександрович 380442281082, 380679435119 dmitry.bespalov@me.com
-
Адреса:
01033, Україна, м. Київ, м. Київ, вулиця Володимирська 97/37
Номер договору:
3/2020
Сума договору:
232 000.00 UAH з ПДВ
Сума договору:
193 333.33 UAH без ПДВ
Період дії договору:
02.04.2020 00:00 - 31.12.2020 00:00
Дата підписання:
02.04.2020 13:06
Статус:
Розірваний