-
Відкриті торги
-
КЕП
Оптимізація маршрутної мережі громадського транспорту м. Краматорська
232 000.00
UAH з ПДВ
Номер:
476631d33eb848b68f7483549bf7d10a
Ідентифікатор договору:
UA-2020-02-21-001814-b-b1
Замовник:
Відділ транспорту, зв'язку та енергетики Краматорської міської ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
40480762
-
Контактна особа:
Марина Нечаєва +30990881269 transenergo@krm.gov.ua
-
Адреса:
84313, Україна, Донецька область, місто Краматорськ, БУЛЬВАР МАШИНОБУДІВНИКІВ, будинок 23
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Постачальник:
Товариство з обмеженою відповідальністю "А+С Україна"
×
-
Код ЄДРПОУ:
35634432
-
Контактна особа:
Беспалов Дмитро Олександрович 380442281082, 380679435119 dmitry.bespalov@me.com
-
Адреса:
01033, Україна, м. Київ, м. Київ, вулиця Володимирська 97/37
Класифікатор ДК 021:2015:
73110000-6 Дослідницькі послугиАналіз за цим CPV
Номер договору:
3/2020
Дата підписання:
02.04.2020 13:06
Період дії договору:
02.04.2020 00:00 - 31.12.2020 00:00
Сума договору:
232 000.00 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 38 666.67 UAH)
Причини розірвання договору:
Виконавець не має змоги виконати підрахунок за допомогою датчиків фактичної кількості пасажирів у транспортних засобах на всіх міських маршрутах у зв’язку з проведенням протиепідемічних заходів, а саме: кількість пасажирів в транспортному засобі не має перевищувати кількість сидячих місць згідно його технічних характеристик.
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Оптимізація маршрутної мережі громадського транспорту м. Краматорська
Кількість
1 послуга
Період постачання
до 30.09.2020
Внесені зміни
- Покращення якості предмета закупівлі, за умови що таке покращення не призведе до збільшення суми, визначеної в договорі про закупівлю
Номер:
9392e515523f4122a5cd45a9450d2fb0
Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
Опис змін, що внесені до істотних умов договору:
В Додатку 4 "Календарний графік виконання робіт" строки виконання робіт з травня по вересень 2020 року
Номер додаткової угоди:
1
Дата внесення змін до договору:
09.04.2020 13:50
Статус:
Опубліковано
- Покращення якості предмета закупівлі, за умови що таке покращення не призведе до збільшення суми, визначеної в договорі про закупівлю
Номер:
cad14750708145d5856b085c1f8a2b3e
Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
Опис змін, що внесені до істотних умов договору:
В Додатку №1 змінено реквізити виконавця;
в Додатку №2 змінено реквізити одержувача;
в Додатку №4 график виконання робіт у новій редакції з вересня по грудень.
Номер додаткової угоди:
2
Дата внесення змін до договору:
01.09.2020 08:21
Статус:
Опубліковано