-
Відкриті торги
-
КЕП
Оптимізація маршрутної мережі громадського транспорту м. Краматорська
Оголошено тендер
300 000.00
UAH
Номер:
b8b2e30e3afb4e5999aa18987c017898
Ідентифікатор плану:
UA-P-2020-02-21-003494-b
Тип процедури:
Відкриті торги
Закупівельник:
ВІДДІЛ ТРАНСПОРТУ, ЗВ'ЯЗКУ ТА ЕНЕРГЕТИКИ КРАМАТОРСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
40480762
Замовник:
Відділ транспорту, зв'язку та енергетики Краматорської міської ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
40480762
Очікувана вартість:
300 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Оптимізація маршрутної мережі громадського транспорту м. Краматорська
Річний план закупівлі на:
2020
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Лютий 2020
Класифікатор ДК 021:2015:
73110000-6 Дослідницькі послуги
КЕКВ:
2240 Оплата послуг (крім комунальних)
Дата опублікування:
21.02.2020 11:38
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Сума300 000.00 UAH