-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Послуги з обслуговування спортивних споруд
Тендер Prozorro UA-2020-02-20-003335-b
Процедура закупівлі здійснюється з метою задоволення потреби протягом 2020 року
Завершена
225 654.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 1 128.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 1 128.00 UAH
Номер:
b001fe1fcb6c445abeea934f47ccb3ee
Внутрішній номер закупівлі:
4526381
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2020-02-20-003335-b
Замовник:
Підприємство "Західний реабілітаційно-спортивний центр" Національного комітету спорту інвалідів України
×
-
Код ЄДРПОУ:
34105878
-
Адреса:
82536, Україна, Львівська область, с. Яворів, вул. Рівних прав та можливостей, 1
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Юлія Бартлевич +380684753459,+380734344010 zrsc_tender@ukr.net http://westsportcenter.com.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
92610000-0 Послуги з утримання спортивних закладівАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
225 654.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
1 128.00 UAH
Період уточнення:
20.02.2020 16:52 - 26.02.2020 17:00
Період прийому пропозицій:
20.02.2020 16:52 - 07.03.2020 17:00
Аукціон:
10.03.2020 14:38 - 10.03.2020 14:59
Період кваліфікації:
10.03.2020 14:59 - 13.03.2020 18:43
Період завантаження договору:
10.03.2020 14:59 - 30.03.2020 14:59
Умови оплати:
надання послуг - 100%
- Подіянадання послуг
- ОписРозрахунки за надані послуги провадяться на підставі підписаного Сторонами Акту про надані послуги, шляхом перерахування Замовником відповідної узгодженої суми на поточний рахунок Виконавця протягом 10 банківських днів з дати підписання такого Акту. Замовник здійснює оплату послуг згідно Додатку №1. У разі затримки бюджетного фінансування розрахунок за надані послуги здійснюється протягом 30 днів з дати отримання Замовником бюджетного призначення на фінансування закупівлі на свій рахунок.
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях10 банківські дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Послуги з обслуговування спортивних споруд
Кількість
1 послуга
Період постачання
до 31.12.2020
Результати торгів
Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
Підприємство Об'єднання громадян "СПОРТСЕРВІС" Національного комітету спорту інвалідів України
Оскарження: 10.03.2020 14:59 - 24.03.2020 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
36787728
-
Контактна особа:
ПОГ "Спортсервіс" +380684790785 sport-service@ukr.net
-
Адреса:
82536, Україна, Львівська область, Яворів, вул.Рівних прав та можливостей, 1
Оскарження: 10.03.2020 14:59 - 24.03.2020 00:00
Початкова пропозиція
225 653.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
225 653.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
13.03.2020 18:43
Документи
9
Скарги
0
ПРИВАТНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ВІТ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
31905508
-
Контактна особа:
Щербанич Василина Василівна +380313538269 sherbanich.anatoliy@ukr.net
-
Адреса:
89030, Україна, Закарпатська область, с. Волосянка, 213
Початкова пропозиція
225 654.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
225 654.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Документи
1
Скарги
0
Контракти
Номер:
5c3aa20b029847ecb58dc91beb730ab9
Ідентифікатор договору:
UA-2020-02-20-003335-b-b1
Постачальник:
Підприємство Об'єднання громадян "СПОРТСЕРВІС" Національного комітету спорту інвалідів України
×
-
Код ЄДРПОУ:
36787728
-
Контактна особа:
ПОГ "Спортсервіс" +380684790785 sport-service@ukr.net
-
Адреса:
82536, Україна, Львівська область, Яворів, вул.Рівних прав та можливостей, 1
Номер договору:
№ 07/20 - Б
Сума договору:
225 653.00 UAH з ПДВ
Сума договору:
188 044.17 UAH без ПДВ
Період дії договору:
25.03.2020 00:00 - 31.03.2021 00:00
Дата підписання:
25.03.2020 14:00
Статус:
Виконаний